Srovnánícen.cz - Porovnanie cien

Žiara

Zoradiť výsledky:
Cena

Našli sme na Heureka.sk

Polárna žiara

Polárna žiara

10,69 - 16,39 €
322 - 494 Sk
Dulux EasyCare Slnečná žiara 2,5l

Dulux EasyCare Slnečná žiara 2,5l

21,70 - 30,09 €
654 - 906 Sk
Nájdených viac ako 1000 záznamov (zobrazujem 481 až 500)
Cena vrátane DPH
Diamantové maľovanie Gaira Polárna žiara D2890 (D2890)

Diamantové maľovanie Gaira Polárna žiara D2890 (D2890)

Klíčové vlastnosti produktu Gaira Polární záře D2890 Diamantové malování se hodí pro všechny tvořivé jedince Rozměry činí 40 × 30 cm (š×v) Téma: krajiny a příroda Orientace na šířku Diamantové malovaní je ideální pro začátečníky

Obchod overený zákazníkmi

843 recenzií

16,91 €
509 Sk

BScom s.r.o.

Sablio Uterák Vesmírna žiara - 70x140 cm

Sablio Uterák Vesmírna žiara - 70x140 cm

Naše uteráky plnia nielen svoju základnú funkciu, ale spestria aj Vašu domácnosť, a hlavne dlho vydržia. Uterák nevybledne ani po dlhých rokoch používania. Špeciálna úprava povrchu zaistí, že sa na ňom nebudú tvoriť žmolky. Uterák je vďaka originálnej potlači vhodný do kúpeľne aj k vode. Vyberať môž...

Obchod overený zákazníkmi

81 recenzií

33,29 €
1 003 Sk

Sablio.sk

"S vlastným menom - Štýlové baby - Nebeská modrá žiara - Iné obaly

Vyberte si presný typ zariadenia! Pred nákupom si dôkladne skontrolujte typ svojho zariadenia! Je dôležité, aby sa vybrané puzdro na telefón dokonale prispôsobilo vášmu telefónu, preto si, prosím, vyberte typ iba na základe presnej zhody spomedzi zariadení Motorola, Infinix, Google Pixel a Huawei, k...

20,00 €
603 Sk

MobilneObaly

Sklenené hodiny okrúhle Polárna žiara fi 30 cm

Sklenené hodiny okrúhle Polárna žiara fi 30 cm

Sklenené hodiny Polárna žiara sú krásny dekoratívny prvok, ktorý oživí vašu kuchyňu, obývaciu izbu alebo spálňu. Hodiny Polárna žiara sú fantastickým nápadom aj na využitie voľného priestoru steny v kúpeľni. Môžete ich tiež umiestniť do zrkadla alebo obkladov.Sklenené hodiny ako sú napríklad Polárna...

189 recenzií

27,95 €
842 Sk

Wallmuralia.sk

Mikina Zuzana Smatanová - Polárna žiara, Unisex,Black,3XL

Mikina Zuzana Smatanová - Polárna žiara, Unisex,Black,3XL

Mikina Polárna žiara od Zuzana Smatanová. Farba: Black.

Obchod overený zákazníkmi

8757 recenzií

36,99 €
1 114 Sk

RukaHore Shop

Polárna žiara (tretí diel)

Polárna žiara (tretí diel)

Obchod overený zákazníkmi

6163 recenzií

13,71 €
413 Sk

Najlacnejšie knihy

Sablio Obraz Fialová žiara - 50x50 cm

Sablio Obraz Fialová žiara - 50x50 cm

Obrazy na stenu patria medzi najobľúbenejšie dekorácie. Na malom priestore dokážu rozjasniť miestnosť a urobiť radosť všetkým okolo. Obrazy tlačíme vo vysokej kvalite na maliarske plátno Canvas a na zvýraznenie farieb využívame špeciálnu laminačnú vrstvu. Vyberte si ideálnu veľkosť obrazu pre váš do...

Obchod overený zákazníkmi

81 recenzií

29,19 €
879 Sk

Sablio.sk

Obraz podmorská žiara snov

Obraz podmorská žiara snov

Prečo práve Dovido obrazy? Jedinečné obrazy môžu byť aj u vás doma! Obraz je výsledkom práce nášho grafického dizajnéra, ktorý premieňa svoje návrhy na unikátne a vždy aktuálne umelecké diela. Vyberte si z originálnych motívov a skrášlite svoju domácnosť prostredníctvom obrazov, ktoré nájdete len u...

Obchod overený zákazníkmi

540 recenzií

16,91 €
509 Sk

Dovido.sk

Sablio Taburet Fialová žiara: 38x48 cm

Sablio Taburet Fialová žiara: 38x48 cm

Taburet Circle je ideálnym bytovým doplnkom. Zaujme hneď svojím dizajnom, takže skrášli každú miestnosť, ale napríklad aj terasu. Všetky taburety vyrábame z príjemnej a odolnej látky. Poťah môžete kedykoľvek a jednoducho vyprať. Sedací vak kruhového tvaru je vysoký 38 cm a v priemere má 48 cm.

Obchod overený zákazníkmi

81 recenzií

49,99 €
1 506 Sk

Sablio.sk

RAVENSBURGER Puzzle Polárna žiara nad Hamnoy 1000 dielikov

RAVENSBURGER Puzzle Polárna žiara nad Hamnoy 1000 dielikov

Rozmer zloženého puzzle 70 x 50

Obchod overený zákazníkmi

67 recenzií

14,50 €
437 Sk

Skladajpuzzle.sk

Axis Mojito 570E Nočná žiara

Axis Mojito 570E Nočná žiara

Axis Mojito 570E Nočná žiara je elegantný granitový jednodrez od európskej značky Axis Kitchen. Vďaka atraktívnemu dizajnu a vysokej kvalite spracovania patrí medzi najpredávanejšie modely na trhu. Ideálny výber pre modernú kuchyňu.

260 recenzií

148,00 €
4 459 Sk

Svet Domov

Foto fotografie diera na stenu Polárna žiara 95x73 cm

Foto fotografie diera na stenu Polárna žiara 95x73 cm

Ponúkame modernú dekoráciu vo forme 3D diery s motívom Polárna žiara. Táto výzdoba môže obmeniť usporiadanie celej miestnosti . Táto možnosť je vhodná pre pre tých, ktorí zháňajú avantgardnú výzdobu na stenu izby . Nálepka Polárna žiara je modernou a jedinečnou formou dekorácie izby . Na nálepke s m...

189 recenzií

20,95 €
631 Sk

Wallmuralia.sk

Maľovanie podľa čísel – Polárna žiara nad morom, 40 × 50 cm, napnuté plátno na rám 8596530052456

Maľovanie podľa čísel – Polárna žiara nad morom, 40 × 50 cm, napnuté plátno na rám 8596530052456

Kľúčové vlastnosti maľovania podľa čísel Maľovanie podľa čísel – Polárna žiara nad morom, 40 × 50 cm, napnuté plátno na rám Maľovanie podľa čísiel je vhodné pre všetkých tvorivých ľudí Materiálom plátna je ľan Rozmery maľovania podľa čísel sú 40 × 50 cm Námet: krajiny a príroda V balení sa nachádza ...

Obchod overený zákazníkmi

140546 recenzií

30,63 €
923 Sk

Alza.sk

Gaira® Diamantové maľovanie Polárna žiara D2890

Gaira® Diamantové maľovanie Polárna žiara D2890

Set obsahuje obrázok s plastovými flitrami - diamantmi. Pomocou tyčinky s priľnavým povrchom, naberáte jednotlivé flitre a tie potom umiestňujete na obrázok. Kamienky sú rozdelené do niekoľkých vrecúšok a opatrené kódom. Plátno obsahuje legendu a podľa pridelených kódov spoznáte, kam presne kamienky...

115 recenzií

14,76 €
445 Sk

Gaira

Mikina Zuzana Smatanová - Polárna žiara, Unisex,Black,S

Mikina Zuzana Smatanová - Polárna žiara, Unisex,Black,S

Mikina Polárna žiara od Zuzana Smatanová. Farba: Black.

Obchod overený zákazníkmi

8757 recenzií

36,99 €
1 114 Sk

RukaHore Shop

Samolepiaca nálepka fototapeta Polárna žiara 75x75 cm

Samolepiaca nálepka fototapeta Polárna žiara 75x75 cm

Fototapety na chladničku s motívom Polárna žiara sú jedinečnou formou výzdoby interiéru kuchyne. Na polepe môžete vidieť Polárna žiara – motív, ktorý sa bude skvelo hodiť do každej kuchyne. Bez ohľadu na jej výzdobu a farebné prevedenie, v ktorom je zariadená . Motív Polárna žiara potlačený na polep...

189 recenzií

17,95 €
541 Sk

Wallmuralia.sk

Žiara

Žiara

36006 recenzií

10,69 €
322 Sk

MegaKnihy.sk

ZUTY Bodkovanie - POLÁRNA ŽIARA NAD HORAMI Rámovanie: bez rámu a bez vypnutia plátna, Rozmer: 40x50 cm

ZUTY Bodkovanie - POLÁRNA ŽIARA NAD HORAMI Rámovanie: bez rámu a bez vypnutia plátna, Rozmer: 40x50 cm

Čo je to maľovanie podľa čísel a ako to funguje? Maľovanie podľa čísel najviac pripomína maľovanky, ako ich poznáme z detstva. Samozrejme, že nie úplne rovnaké. Miesto farebného vzoru, ktorý by ste mali obkresliť, dostanete len plátno s očíslovanými plôškami. Každé číslo zodpovedá konkrétnej farbe, ...

Obchod overený zákazníkmi

1978 recenzií

11,20 €
337 Sk

ZUTY

ZUTY Obrazy na stenu - Polárna žiara nad severom Rámovanie: vypnuté plátno na rám, Rozmer: 80x100 cm

ZUTY Obrazy na stenu - Polárna žiara nad severom Rámovanie: vypnuté plátno na rám, Rozmer: 80x100 cm

Čo je to maľovanie podľa čísel a ako to funguje? Maľovanie podľa čísel najviac pripomína maľovanky, ako ich poznáme z detstva. Samozrejme, že nie úplne rovnaké. Miesto farebného vzoru, ktorý by ste mali obkresliť, dostanete len plátno s očíslovanými plôškami. Každé číslo zodpovedá konkrétnej farbe, ...

Obchod overený zákazníkmi

1978 recenzií

37,60 €
1 133 Sk

ZUTY

Polárna žiara - ovocný čaj, balenie 100 g

Polárna žiara - ovocný čaj, balenie 100 g

Ovocný čaj Polárna žiara: Zloženie: Kandizovaná pomarančová kôra, kandizovaný melón, kustovnica čínska, kvet slezu, nechtík lekársky, prírodná aróma. Príprava čaju Polárna žiara: Vodou o teplote 95 ° C zalejeme čaj v pomere 2-3 dl vody na 2 čajové lyžičky. Lúhujte 4-5 minút, potom preceďte. Vyskúšaj...

Obchod overený zákazníkmi

472 recenzií

8,17 €
246 Sk

Darka Tea

« Předchozí 123 24 25 26 2750 Další »

Nájdených viac ako 1000 výsledkov

Služby pre obchody | Wapová verzia | Srovnanicen.cz | Nastavenie súhlasu | Kontaktné údaje

Copyright 2000 - 2026 Heureka Group a.s.