A-TECH YB12AL-A2
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 16 záznamov (zobrazujem 1 až 16)
Cena vrátane DPH
ATECH 12V 12AH 150A YB12AL-A2Určené pre: CB12AL-A2 Označenie: YB12AL-A Napätie: 12V Kapacita: 12Ah Štartovací prúd: 160A Rozmery: 134x80x160 mm Váha: 3,2 kg |
YUASA Yumicron battery NO ACID YUASA YB12AL-A2Osobní vodní skútry, sněžné skútry a čtyřkolky mají zvláštní požadavky – a baterie YuMicron společnosti YUASA je plní. Díky high-tech designu, který z Konvenční 12V baterie je průmyslovým standardem pro motocykly, sněžné skútry a sekačky s pojezdem. Vlastnosti Speciálně navržené pro ochranu proti ... |