A-TECH YTZ12S YTZ12S-BS GEL
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 12 záznamov (zobrazujem 1 až 12)
Cena vrátane DPH
batéria 12V, YTZ12S, YTZ12S-BS GEL, 12V, 11Ah, 210A, bezúdržbová GEL, A-TECH |
Batéria 12V, YTZ12S, YTZ12S-BS GEL, 12V, 11Ah, 210A, bez údržbová GEL technológia 150x88x110 A-TECH (aktivovaná vo výrobe) M310-262Gélová batéria špeciálne navrhnutá tak, aby ponúkala maximálny výkon a bezpečnosť. Gélová batéria špeciálne navrhnutá tak, aby ponúkala maximálny výkon a bezpečnosť. Pripravená na okamžité použitie, nevyžaduje žiadnu počiatočnú prípravu alebo údržbu. Parametre: Napätie 12 V Kapacita 11 Ah Rozmery 1... |
A-TECH baterie 12V, YTZ12S, YTZ12S-BS GEL, 12V, 11Ah, 210A, bezúdržbová GEL technologie 150x88x110 A-TECH (aktivovaná ve výrobě)Katalogový kód: M310-262 |
A-TECH batérie 12V, YTZ12S, YTZ12S-BS gél, 12V, 11Ah, 210A, bezúdržbová gél technológie 150x88x110 A-TECH (aktivovaná ve výrobe)Gelová baterie speciálně navržená tak, aby nabízela maximální výkon a bezpečnost. KONTROLA BATERIE PŘED INSTALACÍKONTROLA BATERIE PŘED INSTALACÍ zkontrolujte napětí pokud je napětí vyšší než 12,6 V [6,3 V*], tak můžete být baterii instalovat pokud je napětí nižší než 12,6 V [6,3 V*] nebo je s... |
A-TECH A-TECH YTZ12S/YTZ12S-BS GEL12V 11Ah 210A 150/88/110mm Ľ+ - gélová batéria špeciálne navrhnutá tak, aby ponúkala maximálny výkon a bezpečnosť - pripravená na okamžité použitie |
A-TECH GEL YTZ12S / YTZ12S-BS 12V/11Ah (GÉLOVÁ Moto Batéria)A-TECH GEL YTZ12S / YTZ12S-BS 12V/11Ah 210A - Gélová motocyklová batéria A-TECH gélové motobatérie Gélové motobatérie A-TECH sú určené pre používateľov, ktorí hľadajú spoľahlivý zdroj energie pre motocykle, skútre, štvorkolky a ďalšiu techniku. Predstavujú praktické riešenie pre každodenné používan... |
Baterie 12V, YTZ12S, YTZ12S-BS GEL, 12V, 11Ah, 210A, bezúdržbová GEL technologie 150x88x110 A-TECH (aktivovaná ve výrobě) |
Batéria 12V, YTZ12S, YTZ12S-BS GEL, 12V, 11Ah, 210A, bezúdržbová GEL technológia 150x88x110 A-TECH (aktivovaná vo výrobe) |
Batéria 12V, YTZ12S, YTZ12S-BS GEL, 12V, 11Ah, 210A, bezúdržbová GEL technológia 150x88x110 A-TECH (aktivovaná vo výrobe) M310-262Gélová batéria špeciálne navrhnutá tak, aby ponúkala maximálny výkon a bezpečnosť. Pripravená na okamžité použitie, nevyžaduje žiadnu počiatočnú prípravu alebo údržbu. Napätie 12V Kapacita 11Ah Rozmery 150x88x110 mm Pólovanie: +/- (plus vľavo) Váha 3,39 kg V súlade s európskym nariadením 2021 – (EÚ... |
A-TECH, BATÉRIE 12V, YTZ12S, YTZ12S-BS GÉL, 12V, 11AH, 210A, BEZÚDRŽBOVÁ GÉL TECHNOLÓGIEParametry: - Napětí 12 V - Kapacita 11 Ah - Rozměry 150 x 88 x 110 mm - Pólování: + / - (plus vlevo) - Váha 3,39 kg |