APC BX2200MI
Súvisiace dotazy:
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 197 záznamov (zobrazujem 181 až 197)
Cena vrátane DPH
APC BX2200MI-FRAPC Back-UPS 2200VA, 230V, AVR, French Sockets. Bateriový záložní zdroj s ochranou proti přepětí pro elektronická zařízení a počítače. VÝSTUP Kapacita výstupního výkonu [W]: 1200 Kapacita výstupního výkonu [VA]: 2200 Jmenovité výstupní napětí [V]: 230 Topologie: Pasivní Typ křivky: Iterační aproxim... |
APC Back-UPS 2200VA (1200W)/ AVR/ 230V/ 4x česká zásuvkaAPC Back-UPS 2200VA, 230V, AVR, French Sockets. Bateriový záložní zdroj s ochranou proti přepětí pro elektronická zařízení a počítače. VÝSTUP Kapacita výstupního výkonu [W]: 1200 Kapacita výstupního výkonu [VA]: 2200 Jmenovité výstupní napětí [V]: 230 Topologie: Pasivní Typ křivky: Iterační ap... |
APC Back-UPS 2200VA, 230V, AVR, zásuvky Schuko (1200W)Model BX2200MI-GR Topológia Interaktívna linka Kapacita (VA) 2200VA Kapacita (Watt) 1200W Fáza (vstup/výstup) 1:1 GreenPower Nie Aktívna podpora PFC Nie Prístup Rozsah vstupného napätia 220-240V Vstupný frekvenčný rozsah 50/60 Hz (automatické odosielanie) Menovitý vstupný prúd 15A Vstupná zásuvka SC... |
APC Back-UPS 2200VA, 230V, AVR, zásuvky Schuko (1200W) BX2200MI-GRAPC Back-UPS 2200VA, 230V, AVR, Schuko Sockets. Bateriový záložní zdroj s ochranou proti přepětí pro elektronická zařízení a počítače. VÝSTUP Kapacita výstupního výkonu [W]: 1200 Kapacita výstupního výkonu [VA]: 2200 Jmenovité výstupní napětí [V]: 230 Topologie: Pasivní Typ křivky: Iterační aproxima... |
AVACOM RBC177 - batéria pre UPS, AVA-RBC177Náhrada za APC RBC177Vhodné pre produktové čísla: APC: RBC177 Vhodné pre modely týchto značiek: APC: BVX2200, BVX2200-GR, BVX2200-IN, BX2200, BX2200-AR, BX2200-FR, BX2200-GR, BX2200MI-< > Parametre: Rozmery: 151 x 130 x 104mm Váha: 5,4kg Typ: VRLA HR Výrobca: AVACOM < br /> Ak potrebujete pomoc so z... |
APC Back-UPS 2200VA, 230V, AVR, IEC zásuvky (1200W)Model BX2200MI Topológia Interaktívna linka Kapacita (VA) 2200VA Kapacita (Watt) 1200W Fáza (vstup/výstup) 1:1 GreenPower Nie Aktívna podpora PFC Nie Prístup Rozsah vstupného napätia 220-240V Vstupný frekvenčný rozsah 50/60 Hz (automatické odosielanie) Menovitý vstupný prúd 15A Vstupná zásuvka IEC-3... |
APC Replacement Battery Cartridge 177Vhodná pre BVX12200MI, BX2200MI-FR, BX2200MI-GR kapacita batérie 9 Ah napätie batérie 24 V Bezúdržbový olovený zatavený akumulátor so suspendovaným elektrolytom: netečie Zahŕňa: Všetky potrebné konektory, … |
APC UPS Samostatný 2200 VA, vstupní: 230V 1.2 kW Back-UPS BXBX2200MIParametry Číslo modelu: BX2200MI Typ produktu: UPS Jmenovité hodnoty VA: 2200VA Vstupní napětí: 230V Typ montáže: Samostatný Čas zálohování: 1min Napájecí: 1.2kW Počet zásuvek: 4 Hloubka: 39cm Délka: 19m Řada: Back-UPS BX Normy/schválení: EN/IEC 62040-2:2018, RoHS, IEC 60320 C13, EAC, CB, C... |
APC Back-UPS 2200VA, 230V, AVR, Schuko SocketsAPC Back-UPS 2200VA, 230V, AVR, Schuko Sockets. Bateriový záložní zdroj s ochranou proti přepětí pro elektronická zařízení a počítače. VÝSTUP Kapacita výstupního výkonu [W]: 1200 Kapacita výstupního výkonu [VA]: 2200 Jmenovité výstupní napětí [V]: 230 Topologie: Pasivní Typ křivky: Iterační a... |
APC Back-UPS 2200VA, 230V, AVR, Schuko Sockets BX2200MI-GRAPC Back-UPS 2200VA, 230V, AVR, Schuko Sockets. Bateriový záložní zdroj s ochranou proti přepětí pro elektronická zařízení a počítače. VÝSTUP Kapacita výstupního výkonu [W]: 1200 Kapacita výstupního výkonu [VA]: 2200 Jmenovité výstupní napětí [V]: 230 Topologie: Pasivní Typ křivky: Iterační aproxima... |
Náhradná batériová kazeta APC č. 17, BK650EI, BE700, BX950U, BE850G2, BX750MI, BX950MI, BX1200MI, BX2200MINáhradná batéria pre UPS APC. typ batérie: 12V/9Ah Kompatibilita:- APC Back - UPS CS 650EI- APC Cyber Fort II, Back ES 700- ABC Back-UPS BE850G2 - APC Power-Saving Back-UPS ES 8 Outlet 700VA 230V CEE 7/5 - APC Back Series BX750MI, BX950MI, BX1200MI, BX2200MI (2ks) Informácie o výrobcovi:Stránka prod... |
APC Back-UPS 2200VA, 230V, AVR, francúzske zásuvky (1200W)Model BX2200MI-FR Topológia Interaktívna linka Kapacita (VA) 2200VA Kapacita (Watt) 1200W Fáza (vstup/výstup) 1:1 GreenPower Nie Aktívna podpora PFC Nie Prístup Rozsah vstupného napätia 220-240V Vstupný frekvenčný rozsah 50/60 Hz ±5 Hz (automatické odosielanie) Menovitý vstupný prúd 15A Vstupná zásu... |
AVACOM RBC177 - Batéria pre UPSNáhrada za APC RBC177 Náhradná batéria pre UPS. APC: RBC177 APC: BVX2200LI, BVX2200LI-GR, BVX2200LI-IN, BX2200MI, BX2200MI-AR, BX2200MI-FR, BX2200MI-GR, BX2200MI-MS Parametre: Rozmery: 151 x 130 x 104 mm Hmotnosť: 5,4 kg Typ: VRLA HR Výrobca: VRLA, s.r.o. Ak potrebujete pomoc so zapoje... |
APC Back-UPS 2200VA, 230V, AVR, Schuko Sockets (1200W) BX2200MI-GRAPC Back-UPS 2200V, 230V, AVR, Schuko Sockets. |
AVACOM RBC177 - batéria pre UPSNáhrada za APC RBC177Vhodné pre produktové čísla: APC: RBC177 Vhodné pre modely týchto značiek: APC: BVX2200, BVX2200-GR, BVX2200-IN, BX2200, BX2200-AR, BX2200-FR, BX2200-GR, BX2200MI-< > Parametre: Rozmery: 151 x 130 x 104mm Váha: 5,4kg Typ: VRLA HR Výrobca: AVACOM < br /> Ak potrebujete pomoc so z... |