Airoh Rev 19 Color
Našli sme na Heureka.sk
|
Nájdených 80 záznamov (zobrazujem 21 až 40)
Cena vrátane DPH
|
|||
Prilba AIROH Rev 19 COLOR (čierna matná) XSREV je úplne nový model výklopnej prilby Airoh s možnosťou preklopenia bradovej časti dozadu. HRT - High Resistant Thermoplastic (thermoplast) škrupina výstelka novej generácie SANITIZED z priedušného hypoalergénneho materiálu je plne odnímateľná a prateľná, navrhnutá s veľkým dôrazom na bezpeč... |
342,54 € |
||
Prilba AIROH Rev 19 COLOR (čierna matná) M_REV je úplne nový model výklopnej prilby Airoh s možnosťou preklopenia bradovej časti dozadu. HRT - High Resistant Thermoplastic (thermoplast) škrupina výstelka novej generácie SANITIZED z priedušného hypoalergénneho materiálu je plne odnímateľná a prateľná, navrhnutá s veľkým dôrazom na bezpeč... |
342,54 € |
||
Moto prilba Airoh Rev 19 Color Gloss s (Moto prilba Airoh Rev 19 Color Gloss s) |
|
392,97 € |
|
Prilba AIROH Rev 19 COLOR (čierna matná) SREV je úplne nový model výklopnej prilby Airoh s možnosťou preklopenia bradovej časti dozadu. HRT - High Resistant Thermoplastic (thermoplast) škrupina výstelka novej generácie SANITIZED z priedušného hypoalergénneho materiálu je plne odnímateľná a prateľná, navrhnutá s veľkým dôrazom na bezpeč... |
342,54 € |
||
Prilba AIROH REV 19 Color (biela) 2XL_Popis produktu: REV je úplne nový model výklopnej prilby Airoh s možnosťou preklopenia bradovej časti dozadu. HRT - High Resistant Thermoplastic (thermoplast) škrupina prilba je k dispozícii v jednej veľkosti škrupiny, je vyrobená zo špeciálnej thermoplastickej živice a je určená pre väčšinu jaz... |
342,54 € |
||
Moto prilba Airoh Rev 19 Color (Moto prilba Airoh Rev 19 Color) |
|
392,97 € |
|
Moto prilba Airoh Rev 19 Color. XL (Moto prilba Airoh Rev 19 Color. XL) |
|
392,97 € |
|
Prilba AIROH REV 19 Color (biela) S_Popis produktu: REV je úplne nový model výklopnej prilby Airoh s možnosťou preklopenia bradovej časti dozadu. HRT - High Resistant Thermoplastic (thermoplast) škrupina prilba je k dispozícii v jednej veľkosti škrupiny, je vyrobená zo špeciálnej thermoplastickej živice a je určená pre väčšinu jaz... |
342,54 € |
||
prilba REV 19 COLOR AIROH black matt 2024 Veľkosť: XS, Veľkost: XSREV 19: "Znovuobjavené". Sklápacia prilba Airoh. Ideálna kombinácia integrálnej a otvorenej prilby. Vďaka tomu, že sa dá bradová časť preklopiť úplne dozadu, kladie prilba v otvorenej polohe menší odpor vzduchu ako bežné výklopné prilby. Vlastnosti: - Schválená ako otvorená a integrálna prilba P/... |
323,10 € |
||
AIROH prilba REV 19 COLOR, AIROH M140-768, Veľkosť SREV je úplne nový model výklopné prilby Airoh s možnosťou preklopenie Bradovci časti dozadu HRT - High Resistant Thermoplastic (Thermoplast) škrupina prilba je k dispozícii v jednej veľkosti škrupiny a je vyrobená zo špeciálnej Thermoplastický živice s vysokou odolnosťou určená pre väčšinu jazdcov p... |
|
332,15 € |
|
Prilba AIROH Rev 19 COLOR (čierna matná) XS_REV je úplne nový model výklopnej prilby Airoh s možnosťou preklopenia bradovej časti dozadu. HRT - High Resistant Thermoplastic (thermoplast) škrupina výstelka novej generácie SANITIZED z priedušného hypoalergénneho materiálu je plne odnímateľná a prateľná, navrhnutá s veľkým dôrazom na bezpeč... |
342,54 € |
||
prilba REV 19 COLOR, AIROH (čierna matná) 2024Helma na motocykel Airoh je možné používať ako otvorenú aj integrálnu vďaka modulárnemu prevedeniu.Prilba na moto Airoh je vyrobená z termoplastu HRT a je k dispozícii v jednej veľkosti škrupiny pre rôzne obvody hlavy (XS-2XL).Má mikroprackové zapínanie, ventilačný systém na vrchu a brade, široké UV... |
|
324,10 € |
|
AIROH prilba REV 19 COLOR, AIROH M140-1656, Veľkosť XSREV je úplne nový model výklopné prilby Airoh s možnosťou preklopením Bradovci časti dozadu HRT - High Resistant Thermoplastic (Thermoplast) škrupiny prilba je k dispozícii v konaj Veľkosti škrupiny a je vyrobená zo špeciálnej Thermoplastický bitúmenu s vysokou odolnosťou určená pre vacsinou jazdcov... |
|
366,58 € |
|
AIROH přilba REV 19 COLOR, AIROH (černá matná , vel. 2XL) 2024Katalogový kód: M140-768-2XL |
|
339,12 € |
|
prilba REV 19 COLOR, AIROH (čierna matná) 2024 Veľkosť: XLHelma na motocykel Airoh je možné používať ako otvorenú aj integrálnu vďaka modulárnemu prevedeniu.Prilba na moto Airoh je vyrobená z termoplastu HRT a je k dispozícii v jednej veľkosti škrupiny pre rôzne obvody hlavy (XS-2XL).Má mikroprackové zapínanie, ventilačný systém na vrchu a brade, široké UV... |
|
324,10 € |
|
Moto prilba Airoh Rev 19 Color. L. (Moto prilba Airoh Rev 19 Color. L.) |
|
392,97 € |
|
Prilba REV 19 COLOR, AIROH (čierna matná) 2024 XS- HRT - High Resistant Thermoplastic - predĺžená bradová časť výklopu - Pinlock® fólia súčasťou balenia - extra široký zorný uhol hmotnosť prilby ±1650g |
362,41 € |
||
Prilba AIROH Rev 19 COLOR (sivá matná) XS_Popis produktu: REV je úplne nový model výklopnej prilby Airoh s možnosťou preklopenia bradovej časti dozadu. HRT - High Resistant Thermoplastic (thermoplast) škrupina výstelka novej generácie SANITIZED z priedušného hypoalergénneho materiálu je plne odnímateľná a prateľná, navrhnutá s veľkým dô... |
361,03 € |
||
Moto prilba Airoh Rev 19 Color Gloss. L. (Moto prilba Airoh Rev 19 Color Gloss. L.) |
|
392,97 € |
|
Airoh REV 19 COLOR WHITE GLOSS biela prilba ZADARMO (Airoh REV 19 COLOR WHITE GLOSS biela prilba ZADARMO) |
|
379,00 € |
|
|
« Předchozí 1 2 3 4 Další » Nájdených 80 výsledkov |
|||

















