Allen Heath ZED60-10FX
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 6 záznamov (zobrazujem 1 až 6)
Cena vrátane DPH
Allen&Heath ZED60-10FXAnalógový mixážny pult 10-kanálový mixážny pult • 4 mikrofónové/linkové vstupy, 2 vysokoodporové FET triedy • 60 mm profesionálne kvalitné fadery • konfigurovateľný USB stereo audio vstup/výstup • 2 stereo vstupy • samostatné 2-stopové nahrávacie výstupy • 16 interných efektov • XLR hlavné stereo v... |
Allen & Heath ZED60-10FX Analógový mixpult (Iba rozbalené) |
Allen & Heath ZED60-10FX Analógový mixpultMixážny pult s 10 kanálmi, 4x mic/line vstup 2. triedy FET s vysokou impedanciou, 60 mm fadre, konfigurovateľné USB stereo audio in/out, 2x dual stereo vstup, 16 vnútorných efektov, XLR hlavný stereo výstup, komplexný monitoring, 48V fantómové napájanie, DI úroveň spínanie s Gain Boost, Neutrik XLR ... |
Allen & Heath ZED60-10FXAllen&Heath ZED60-10FX • 10-kanálový mixážny pult • 4 mic / line vstupy, 2 triedy FET s vysokou impedanciou • 60 mm profesionálne kvalitné fadery • konfigurovateľné USB stereo audio in / out • 2 stereo vstupy • samostatné 2-track záznam výstupy • 16 vnútorných efektov • XLR hlavné stereo výstupy s v... |
Allen&Heath ZED-10FXAnalógový mixážny pult Allen&Heath ZED60-10FX • 10-kanálový mixážny pult • 4 mikrofónové/linkové vstupy, 2 vysokoodporové FET triedy • 60 mm fadery profesionálnej kvality • Konfigurovateľný USB stereo audio vstup/výstup • 2 stereo vstupy • Samostatné 2-stopové nahrávacie výstupy • 16 interných... |
Allen&Heath ZED60-10FXmixpult, 8 kanálů (4x mono, 2x stereo), 3-pásmové korekce s parametrickými středy, zabudované USB rozhraní, 60 milimetrové fadery, efektový procesor se 16 efekty, rozměry 346 x 336 x 95 mm, hmotnost 3.8 kg, za příplatek držáky do racku |