Srovnánícen.cz - Porovnanie cien

Asics Gel

Zoradiť výsledky:
Cena

Našli sme na Heureka.sk

Asics Gel Kneepad

Asics Gel Kneepad

23,40 - 26,99 €
705 - 813 Sk
Asics GEL SONOMA 8 GTX 1011B977 002 Čierna

Asics GEL SONOMA 8 GTX 1011B977 002 Čierna

99,99 - 117,95 €
3 012 - 3 553 Sk
Asics GEL-RESOLUTION X CLAY biela zelená

Asics GEL-RESOLUTION X CLAY biela zelená

89,95 - 123,95 €
2 710 - 3 734 Sk
Asics Gel Resolution X sivo-žltá

Asics Gel Resolution X sivo-žltá

99,95 - 164,95 €
3 011 - 4 969 Sk
Nájdených viac ako 1000 záznamov (zobrazujem 981 až 1000)
Cena vrátane DPH
Asics GEL-TASK 5 čierna / biela, UK 14, EU 50,5, US 15, 32 cm

Asics GEL-TASK 5 čierna / biela, UK 14, EU 50,5, US 15, 32 cm

ASICS GEL-TASK 5 – univerzálna halová obuv s výbornou stabilitou, tlmením a komfortom pre dynamický pohyb. ASICS GEL-TASK 5 sú ideálnou voľbou pre hráčov florbalu, volejbalu a ďalších halových športov, ktorí hľadajú spoľahlivú obuv kombinujúcu flexibilitu, podporu a pohodlie. Vďaka technológii GEL™,...

Obchod overený zákazníkmi

261 recenzií

94,89 €
2 859 Sk

eFlorbal

ASICS | GEL-Nimbus 28 | zelená| 44,5

ASICS | GEL-Nimbus 28 | zelená| 44,5

ASICS GEL-Nimbus 28 Pánska bežecká obuv ASICS GEL-Nimbus 28 patrí medzi najpohodlnejšie štýlové modely z bežeckého radu ASICS. Je približne o 25 g ľahšia než predchádzajúca verzia a zároveň si zachováva výborné tlmiace vlastnosti pre plynulejší beh na dlhé vzdialenosti. Medzipodrážka kombinuje tlmen...

200,00 €
6 025 Sk

Top4Running.sk

Asics Gel-Nimbus 28 M 1011C127004 - black/neon blue 46

Asics Gel-Nimbus 28 M 1011C127004 - black/neon blue 46

Gel-Nimbus™ 28 je jedna z najpohodlnejších a najštýlovejších bežeckých topánok v ponuke Asics. Je približne o 28 g ľahšia ako predchádzajúca verzia a stále má vynikajúce tlmiace vlastnosti pre plynulejší beh na dlhé vzdialenosti. Medzipodrážka kombinuje tlmenie FF BLAST™ PLUS a technológiu PureGEL™....

Obchod overený zákazníkmi

2167 recenzií

200,00 €
6 025 Sk

SPORTOVNA

Dámska bežecká obuv ASICS Gel-Nimbus 28 black/graphite grey

Dámska bežecká obuv ASICS Gel-Nimbus 28 black/graphite grey

Bežecké topánky dámske Asics Gel-Nimbus 28 black/graphite grey sú vynikajúcou voľbou pre bežcov, ktorí hľadajú komfort a podporu počas tréningov na asfalte. Vyrobené z priedušnej sieťoviny, zabezpečujú dostatočnú ventiláciu, čo je kľúčové pre udržanie pohodlia nôh počas intenzívneho úsilia. Neutráln...

Obchod overený zákazníkmi

481 recenzií

199,99 €
6 025 Sk

sportano.sk

Pánske bežecké topánky ASICS Gel-Kayano 33 midnight/khaki green

Pánske bežecké topánky ASICS Gel-Kayano 33 midnight/khaki green

Pánske bežecké topánky ASICS Gel-Kayano 33 midnight/khaki green sú ideálnou voľbou pre bežcov, ktorí hľadajú stabilitu počas tréningov. Vďaka použitiu sieťoviny ako materiálu zvršku, topánky zabezpečujú vynikajúcu ventiláciu, čo je kľúčové pri dlhších behoch. Štandardná šírka zvršku zaručuje optimál...

Obchod overený zákazníkmi

481 recenzií

199,99 €
6 025 Sk

sportano.sk

Pánske bežecké topánky ASICS Gel-Contend 10 illuminate yellow/midnight

Pánske bežecké topánky ASICS Gel-Contend 10 illuminate yellow/midnight

Pánske bežecké topánky ASICS Gel-Contend 10 illuminate yellow/midnight sú vynikajúcou voľbou pre bežcov, ktorí hľadajú pohodlie a podporu pri každom kroku. Tento model kombinuje moderné technológie a kvalitné materiály, čo z neho robí ideálneho spoločníka na dlhé trasy. Vďaka použitiu elastického a ...

Obchod overený zákazníkmi

481 recenzií

74,99 €
2 259 Sk

sportano.sk

Dámske bežecké topánky Asics Gel-Pulse 17 Soft Oat/Simply Taupe

Dámske bežecké topánky Asics Gel-Pulse 17 Soft Oat/Simply Taupe

Bežecké topánky dámske ASICS Gel-Pulse 17 soft oat/simply taupe sú ideálnou voľbou pre amatérky behu, ktoré hľadajú univerzálne tréningové topánky. Vďaka použitiu sieťoviny ako materiálu zvršku, topánky zabezpečujú vynikajúcu priedušnosť, čo je kľúčové počas intenzívnych tréningov. Konštrukcia zvršk...

Obchod overený zákazníkmi

481 recenzií

109,99 €
3 314 Sk

sportano.sk

Dámske bežecké topánky Asics Gel-Pulse 17 Solid Air/Cream

Dámske bežecké topánky Asics Gel-Pulse 17 Solid Air/Cream

Bežecké topánky dámske ASICS Gel-Pulse 17 solid air/cream sú ideálnou voľbou pre ženy, ktoré hľadajú spoľahlivú obuv na tréningy behu. Vyrobené z priedušnej sieťoviny, zaručujú komfort aj počas intenzívneho fyzického výkonu. Ich konštrukcia bola navrhnutá s ohľadom na beh po asfaltových povrchoch, č...

Obchod overený zákazníkmi

481 recenzií

109,99 €
3 314 Sk

sportano.sk

Dámske bežecké topánky Asics Gel-Pulse 17 Dusty Mauve/Bright Sunstone

Dámske bežecké topánky Asics Gel-Pulse 17 Dusty Mauve/Bright Sunstone

Bežecké topánky dámske ASICS Gel-Pulse 17 dusty mauve/bright sunstone sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú tréningovú obuv na asfalt. Vyrobené z vysoko kvalitnej sieťoviny, zabezpečujú vynikajúcu priedušnosť, čo účinne podporuje komfort počas intenzívnych tréningov. Strih standard fit zaručuje...

Obchod overený zákazníkmi

481 recenzií

109,99 €
3 314 Sk

sportano.sk

Dámske bežecké topánky Asics Gel-Kayano 33 Taro Purple/Dusty Mauve

Dámske bežecké topánky Asics Gel-Kayano 33 Taro Purple/Dusty Mauve

Bežecké topánky dámske Asics Gel-Kayano 33 Taro Purple/Dusty Mauve sú vynikajúcou voľbou pre ženy hľadajúce tréningovú obuv na asfaltové povrchy. Vďaka použitiu sieťoviny na zvršku topánky ponúkajú vynikajúcu ventiláciu, čo sa odráža na komforte počas dlhých behov. Šnúrky zabezpečujú pevné zapnutie,...

Obchod overený zákazníkmi

481 recenzií

199,99 €
6 025 Sk

sportano.sk

ASICS | Gel-Rocket 12 | biela| 37,5

ASICS | Gel-Rocket 12 | biela| 37,5

75,00 €
2 259 Sk

Weplayhandball.sk

ASICS | Gel-Tactic 13 | biela| 44

ASICS | Gel-Tactic 13 | biela| 44

110,00 €
3 314 Sk

Weplayhandball.sk

Asics GEL-ROCKET 12 404 RAW INDIGO / WHITE, UK 11,5, EU 47, US 12,5, 30 cm

Asics GEL-ROCKET 12 404 RAW INDIGO / WHITE, UK 11,5, EU 47, US 12,5, 30 cm

ASICS GEL-ROCKET 12 – univerzálna halová obuv na florbal, volejbal, hádzanú a ďalšie halové športy, ktorá ponúka výbornú stabilitu, pohodlné tlmenie a istý pohyb na ihrisku. Vďaka kombinácii technológie GEL™, stabilnej konštrukcie a flexibilnej podrážky pomáha zvládať rýchle zmeny smeru, dynamické v...

Obchod overený zákazníkmi

261 recenzií

79,20 €
2 386 Sk

eFlorbal

Asics GEL-TACTIC 13 concrete/radiant amethyst biela / čierna / fialová, UK 12, EU 48, US 13, 30,5 cm

Asics GEL-TACTIC 13 concrete/radiant amethyst biela / čierna / fialová, UK 12, EU 48, US 13, 30,5 cm

ASICS GEL-TACTIC 13 – halová obuv s pokročilou stabilitou, priľnavosťou a kontrolou pohybu pre maximálnu istotu na ihrisku. ASICS GEL-TACTIC 13 sú navrhnuté pre hráčov florbalu, volejbalu a ďalších halových športov, ktorí potrebujú spoľahlivú podporu pri rýchlych zmenách smeru, obranných presunoch a...

Obchod overený zákazníkmi

261 recenzií

115,53 €
3 480 Sk

eFlorbal

Asics Gel-Kayano 33 M 1011C167403 - foggy teal/illuminate yellow 49

Asics Gel-Kayano 33 M 1011C167403 - foggy teal/illuminate yellow 49

Asics Gel-Kayano 33 je jedna z najpokročilejších stabilných bežeckých topánok od spoločnosti Asics, navrhnutá pre maximálne pohodlie, podporu a plynulý beh na dlhé vzdialenosti. Nová technológia FLUIDSUPPORT™ sa prispôsobuje biomechanike každého kroku a pomáha zabezpečiť stabilné vedenie chodidla be...

Obchod overený zákazníkmi

2167 recenzií

200,00 €
6 025 Sk

SPORTOVNA

Dámske bežecké topánky Asics GEL-NIMBUS 27 LITE-SHOW W oranžové 1012B817-800 - EUR 42 | UK 8 | US 10

Dámske bežecké topánky Asics GEL-NIMBUS 27 LITE-SHOW W oranžové 1012B817-800 - EUR 42 | UK 8 | US 10

VÝŠKA PATY: 42,5 mmVÝŠKA ŠPIČKY: 34,5 mm Dámske bežecké topánky Asics GEL-NIMBUS 27 LITE-SHOW W sú novým prepracovaným modelom, ktorý vytvára ešte mäkší a hladší zážitok z behu ako jeho predchodcovia. Premenou prešla predovšetkým podošva, ktorá je teraz tvorená HYBRID ASICSGRIP™ - tá v sebe kombinuj...

Obchod overený zákazníkmi

1339 recenzií

152,50 €
4 594 Sk

AD Sport.sk

« Předchozí 146 47 48 49 50

Nájdených viac ako 1000 výsledkov

Služby pre obchody | Wapová verzia | Srovnanicen.cz | Nastavenie súhlasu | Kontaktné údaje

Copyright 2000 - 2026 Heureka Group a.s.