Srovnánícen.cz - Porovnanie cien

Aspirin Protect 100 tbl.ent.50 x 100 mg

Zoradiť výsledky:
Cena

Našli sme na Heureka.sk

Nájdených 5 záznamov (zobrazujem 1 až 5)
Cena vrátane DPH
Aspirin Protect 100 tbl.ent.50 x 100 mg

Aspirin Protect 100 tbl.ent.50 x 100 mg

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú. Kyselina acetylsalicylová v nižších dávkach bráni tvorbe krvných zrazenín, chráni pred upchatím tepien, čo môže byť príčinou závažných srdcových chorôb (infarkt) alebo mozgových chorôb (mozgová porážka). Gastrorezistentné tablety zaručujú rozpustenie tablety ...

Obchod overený zákazníkmi

1457 recenzií

3,35 €
101 Sk

lieky24.sk

Aspirin Protect 100 tbl.ent.50 x 100 mg

Aspirin Protect 100 tbl.ent.50 x 100 mg

ASPIRIN PROTECT 100mg tbl ent 50ks Obsah ASPIRIN PROTECT 100 1x50ks Charakteristika ASPIRIN PROTECT 100 Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú. Kyselina acetylsalicylová v nižších dávkach bráni tvorbe krvných zrazenín, chráni pred upchatím tepien. Enterosolventné tablety zaručujú rozpustenie ta...

Obchod overený zákazníkmi

12051 recenzií

2,86 €
86 Sk

Najlekaren.eu

Aspirin Protect 100 tbl.ent.50 x 100 mg

Aspirin Protect 100 tbl.ent.50 x 100 mg

Liek obsahuje liečivo kyselina acetylsalicylová. V nižších dávkach bráni tvorbe krvných zrazenín, chráni pred upchatím tepien, čo môže byť príčinou závažných srdcových chorôb (infarkt) alebo mozgových chorôb (mozgová porážka).  Používa sa: ako súčasť štandardnej liečby nestabilnej srdcovej angíny (...

Obchod overený zákazníkmi

2062 recenzií

3,05 €
92 Sk

Lekáreň v KOCKE

ASPIRIN PROTECT 100 - 1x 50 tbl ent 100 mg

ASPIRIN PROTECT 100 - 1x 50 tbl ent 100 mg

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú. Kyselina acetylsalicylová v nižších dávkach bráni tvorbe krvných zrazenín, chráni pred upchatím tepien, čo môže byť príčinou závažných srdcových chorôb (infarkt) alebo mozgových chorôb (mozgová porážka). Gastrorezistentné tablety zaručujú rozpustenie tablety ...

3,13 €
94 Sk

lekarenmaria.sk

Aspirin Protect 100 tbl.ent.50 x 100 mg

Aspirin Protect 100 tbl.ent.50 x 100 mg

Liek obsahuje kyselinu acetylsalicylovú. Kyselina acetylsalicylová v nižších dávkach bráni tvorbe krvných zrazenín, chráni pred upchatím tepien, čo môže byť príčinou závažných srdcových chorôb (infarkt) alebo mozgových chorôb (mozgová porážka). Gastrorezistentné tablety zaručujú rozpustenie tablety ...

2,78 €
84 Sk

Vesnala lekáreň

Nájdených 5 výsledkov

Služby pre obchody | Wapová verzia | Srovnanicen.cz | Nastavenie súhlasu | Kontaktné údaje

Copyright 2000 - 2025 Heureka Group a.s.