Asus 90XB014N-MPW0P0
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Asus 90XB014N-MPW0P0
Asus 90XB014N-MPW0P0
1 260 - 1 807 Sk
Nájdených 11 záznamov (zobrazujem 1 až 11)
Cena vrátane DPH
Asus 90XB014N-MPW0P0
Asus 90XB014N-MPW0P0
ASUS U90W-01 originálny adaptér Adaptér, ktorý je výkonný, kompaktný a kompatibilný s množstvom modelov. Výkonný a univerzálny Tento adaptér podporuje výkon 33W, 45W, 65W až do 90W. Kompaktný a cestovný S rozmermi 7,5 x 7,5 x 2,88 cm je ideálna na cestovanie. Univerzálne konektory Obsahuje tri r...
Obchod overený zákazníkmi
13224 recenzií
1 260 Sk
TonerPartner
Asus 90XB014N-MPW0P0
Asus 90XB014N-MPW0P0
Obchod overený zákazníkmi
4277 recenzií
MADER
Asus U90W-01(ADP-90LE B) sieťový adaptér / napájanie
Conrad Electronic Česká republika, s.r.o.
ASUS 90W Universal Adapter 90XB014N-MPW0P0
ASUS 90W Universal Adapter *Pohodlné zapojení a nabíjení kdekoli, kde je elektrická zásuvka *Tři různé velikosti konektorů zajišťují kompatibilitu s řadou zařízení *Kompaktní rozměry, vhodný na cesty (7,5 x 7,5 x 2,88 cm, pouze adaptér)
EDIS
ASUS U90W-01 90W 90XB014N-MPW0P0 (90XB014N-MPW0P0)
Zničil sa vám pôvodný napájací adaptér a potrebujete nový? Nabíjací adaptér z dielne ASUS s výkonom 90 W sa postará, aby bol váš notebook nabitý a poskytne mu potrebnú energiu. Originálny napájací adaptér padne na notebooky ASUS . V balení nájdete aj praktické konektory – okrem kábla z adaptéra do s...
810 recenzií
BScom s.r.o.
ASUS U90W-01 originální adaptér / 4.0mm; 4,5mm; 5,5mm / 33W,45W,65W,90W 90XB014N-MPW0P0
ASUS U90W-01 originální adaptér / 4.0mm; 4,5mm; 5,5mm / 33W,45W,65W,90W Pohodlné připojení a nabíjení. Tři různé velikosti konektorů zajišťují kompatibilitu s řadou zařízení Kompaktní
JSComputers.sk
ASUS U90W-01 V2 EU Power Adapter, 90W, 4/4.5/5mm 90XB014N-MPW0P0
FOCUS-computer
Asus 90XB014N-MPW0P0
Asus 90XB014N-MPW0P0
wellnet.sk
ASUS U90W-01 originální adaptér / 4.0mm; 4,5mm; 5,5mm / 33W,45W,65W,90W