Asus ROG Strix G16 G615LP-NEBULA016W
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
62 120 - 72 280 Sk
Nájdených 35 záznamov (zobrazujem 1 až 20)
Cena vrátane DPH
ASUS ROG Strix G16/G615LP-NEBULA016W/U9-275HX/16
Obchod overený zákazníkmi
766 recenzií
63 300 Sk
zdomu.sk
Obchod overený zákazníkmi
2115 recenzií
EDIS
2540 recenzií
compy.sk
ASUS ROG Strix G16/G615LP-NEBULA016W/U9-275HX/16"/2560x1600/32GB/1TB/RTX 5070/W11H/Gray
MobilPC.sk
XM.sk
ASUS ROG Strix G16 G615LP-NEBULA016W Eclipse Gray kovový G615LP-NEBULA016W
Alza.sk
ASUS ROG Strix G16 G615LP-NEBULA016W Eclipse Gray kovový BONUS!
Herný notebook 16" IPS, matný, 2560x1600, 240Hz, Intel Core Ultra 9 275HX, 32GB DDR5 RAM, 1TB SSD NVMe PCIe 4.0, NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB (115W, MUX Switch), podsvietená RGB klávesnica, USB 3.2 Gen 2, USB-C, Thunbderbolt 4, WiFi 6E, Windows 11 Home.
T.S.BOHEMIA a.s.
ASUS ROG Strix G16 G615LP-NEBULA016W Eclipse Gray kovový G615LP-NEBULA016W (G615LP-NEBULA016W)
810 recenzií
BScom s.r.o.
ASUS ROG Strix G16/G615LP-NEBULA016W/U9-275HX/16"/2560x1600/32GB/1TB/RTX 5070/W11H/Gray/2R
94 recenzií
BDSHOP
ASUS ROG Strix G16/G615LP-NEBULA016W/U9-275HX/16''/2560x1600/32GB/1TB/RTX 5070/W11H/Gray/2R Asus
Smart Computer
ASUS ROG Strix G16/ G615LP-NEBULA016W/ U9-275HX/ 16"/ 2560x1600/ 32GB/ 1TB/ RTX 5070/ W11H/ Gray/ 2R G615LP-NEBULA016W
Extreme Computers
HENRY - ITSK
282 recenzií
Change Computer
ASUS NTB ROG Strix G16 (G615LP-NEBULA016W), Ultra 9 275HX, 16
ASUS NTB ROG Strix G16 (G615LP-NEBULA016W), Ultra 9 275HX, 16" 2560x1600, 32GB, 1TB SSD, UHD+RTX 5070, W11 Home, Gray
Tekra.sk
ASUS NTB ROG Strix G16 (G615LP-NEBULA016W) Procesor Intel Core Ultra 9 Procesor 275HX Rýchlosť 2,7 GHz 24 jadier Displej a grafika 16" displej, 2.5K 2560 x 1600 Glare typ, 16:10 pomer strán Obnovovacia frekvencia 240Hz 500nits jas, 100% DCI-P3 color gamut Intel UHD Graphics, NVIDIA GeFor...
TonerPartner
ASUS NTB ROG Strix G16 ( G615LP-NEBULA016W ) Part Number: G615LP-NEBULA016W Procesor Výrobce procesoru: Intel Model procesoru: Core Ultra 9 Processor 275HX Rychlost procesoru: 2,7 GHz Počet jader: 24 Zobrazení a grafika Úhlopříčka displeje: 16 Rozlišení displeje: 2.5K 2560 x 1600 Typ displeje: G...
MADER
ASUS ROG Strix G16 G615LP Eclipse Gray (G615LP-NEBULA016W) Core Ultra 9 275HX / Intel AI Boost / 16,0" 240Hz G-SYNC 32GB / 1000GB / nVidia RTX 5070 / Win11H 64-bit / 2r (2r) Carry-In
Intel Core Ultra 9 275HX (BNCH-56074b) / Intel AI Boost / 16,0" Matný IPS 240Hz G-SYNC / 32GB DDR5 / M.2 PCIe SSD 1000GB / nVidia RTX 5070 8GB / WiFi / BT / USB 3.2 / USB-C 3.2 / Thunderbolt 4 / LAN / HDMI / bez DVD / Win11H 64-bit / sivý / 2r (2r) Carry-In
114 recenzií
ZEN-SHOP.SK
Asus ROG Strix G16 (2025), G615LP-NEBULA016W G615LP-NEBULA016W
Technické parametre Operačný systém Windows 11 Home Displej Typ: IPS Uhlopriečka: 16" Rozlíšenie: 2560x1600 px Obnovovacia frekvencia: 240 Hz Vlastnosti: matný Procesor Výrobca: Intel Typ: Core Ultra 9 275HX Počet jadier: 24 Frekvencia: 2,1 GHz Boost: 5,4 GHz Cache: 36 MB Grafika Výr...