Asus VivoBook 14 M1405NAQ-LY057
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 35 záznamov (zobrazujem 1 až 20)
Cena vrátane DPH
Asus Vivobook 14, M1405NAQ-LY057, strieborný M1405NAQ-LY057Technické parametre Operačný systém - bez OS Displej Typ: IPS Uhlopriečka: 14" Rozlíšenie: 1920x1200 px Vlastnosti: matný Procesor Výrobca: AMD Typ: Ryzen 5 150 Počet jadier: 6 Frekvencia: 3,3 GHz Boost: 4,5 GHz Cache: 16 MB Grafika Výrobca: AMD Typ: Radeon 660M Operačná pamäť RAM ... |
Asus VivoBook 14 M1405NAQ-LY057 M1405NAQ-LY057 - NotebookAMD Ryzen 5 150 (3,30-4,55GHz) (BNCH-15376b)14,0" FHD+ 1920x1200px Matný IPS 60Hz 300nits LED8GB DDR5M.2 PCIe SSD 512GBAMD Radeon GraphicsWiFi / BT / FPR / USB 2.0 / USB 3.2 / USB-C 3.2 / HDMI / microHDMIbez LAN portu / bez numerickej klávesnicebez DVDBez operačného systémustrieborný Plast |
ASUS Vivobook 14/ M1405NAQ-LY057/ R5-150/ 14"/ WUXGA/ 8GB/ 512GB/ AMD int/ bez OS/ Silver/ 2R M1405NAQ-LY057ASUS Vivobook 14 (M1405NAQ-LY057) * armádní standard MIL-STD 810H * klávesnice ASUS ErgoSense * ASUS AI Noise-Canceling * ASUS Antimicrobial Guard Plus * kloub s rozsahem 180° * optická myš USB Operační systém: ne Procesor: AMD Ryzen 5 150 (6 jader, 12 vláken, 3,3/4,55 GHz, 16 MB cache) Paměť: 8G... |
ASUS VivoBook 14 M1405NAQ Cool Silver (M1405NAQ-LY057) Ryzen 5 150 / 14,0" FHD+ 60Hz 300nits 8GB / 512GB / AMD Radeon / Bez operačného systému / 2r (2r) Carry-InAMD Ryzen 5 150 (BNCH-15376b) / 14,0" FHD+ Matný IPS 60Hz 300nits / 8GB DDR5 / M.2 PCIe SSD 512GB / AMD Radeon / WiFi / BT / FPR / USB 2.0 / USB 3.2 / USB-C 3.2 / HDMI / microHDMI / bez DVD / Bez operačného systému / strieborný / 2r (2r) Carry-In |
ASUS NTB Vivobook 14 (M1405NAQ-LY057), R5 150, 14" 1920x1200, 8GB, 512GB SSD, Radeon, No OS, Cool SilverASUS Vivobook 14 (M1405NAQ-LY057) * armádní standard MIL-STD 810H * klávesnice ASUS ErgoSense * ASUS AI Noise-Canceling * ASUS Antimicrobial Guard Plus * kloub s rozsahem 180° * optická myš USB Operační systém: ne Procesor: AMD Ryzen 5 150 (6 jader, 12 vláken, 3,3/4,55 GHz, 16 MB cache) Pam... |