Asus VivoBook 16 M1605NAQ-OLED048W
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
21 417 - 30 474 Sk
Nájdených 8 záznamov (zobrazujem 1 až 8)
Cena vrátane DPH
Asus Vivobook 16, M1605NAQ-OLED048W, strieborný M1605NAQ-OLED048W
Technické parametre Operačný systém Windows 11 Home Displej Typ: OLED Uhlopriečka: 16" Rozlíšenie: 1920x1200 px Vlastnosti: lesklý Procesor Výrobca: AMD Typ: Ryzen 7 170 Počet jadier: 8 Frekvencia: 3,2 GHz Boost: 4,75 GHz Cache: 16 MB Grafika Výrobca: AMD Typ: Radeon 680M Operačná p...
Obchod overený zákazníkmi
16955 recenzií
24 974 Sk
Datacomp.sk
ASUS Vivobook 16 M1605NAQ-OLED048W Cool Silver M1605NAQ-OLED048W
Obchod overený zákazníkmi
137975 recenzií
Alza.sk
EDIS
ASUS Vivobook 16 M1605NAQ-OLED048W, Ryzen 7 170, 16.0˝ 1920
Fullshop
ASUS Vivobook 16 - Ryzen 7 170/16GB/1TB SSD/16
ASUS Vivobook 16 M1605 Výbava práci i zábavu 16" WUXGA OLED displej Podsvícená klávesnice Grafická karta AMD Radeon 680M Osmijádrový procesor Přednosti notebooku ASUS Vivobook 16 M1605 Multimediální notebook ASUS Vivobook 16 M1605 s vysokým výkonem Notebook ASUS Vivobook 16 M1605 nabízí kvalitní výb...
810 recenzií
BScom s.r.o.
ASUS Vivobook 16 M1605NAQ-OLED048W, Ryzen 7 170, 16.0
ASUS Vivobook 16 M1605NAQ-OLED048W, Ryzen 7 170, 16.0" 1920x1080 FHD, UMA, 16GB, SSD 1TB, W11H
FOCUS-computer
ASUS Vivobook 16 - Ryzen 7 170/16GB/1TB SSD/16"/WUXGA/OLED/2y PUR/Win 11 Home/stříbrná
16 recenzií
jirno.cz
ASUS Vivobook / Ryzen 7 170 / 16GB DDR5 / 1TB SSD / Radeon Graphics / 16
16" notebook s AMD Ryzen 7170, 16GB DDR5 RAM, 1TB SSD a OLED displejom. Obsahuje Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, USB-C s Power Delivery, HDMI, podsvietenú klávesnicu a Windows 11 Home. Vojenská certifikácia MIL-STD 810H. ASUS Vivobook 16 M1605NAQ-OLED048W Univerzálny notebook s výkonným procesorom AMD ...