Asus Vivobook 16 M1607GA-MB015W
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 34 záznamov (zobrazujem 1 až 20)
Cena vrátane DPH
ASUS VIVOBOOK 16 M1607GA-MB015W COOL SILVER,ASUS Vivobook 16 M1607GA-MB015W Cool Silver |
Notebook Asus Vivobook 16 (M1607GA-MB015W) striebornýnotebook • 16" uhlopriečka • zdieľaná grafická karta AMD Radeon 840M Graphics • 1920 × 1200 px • procesor AMD Ryzen AI 7 445 (6-jadrový) • úložisko SSD 1 024 GB • pamäť RAM 32 GB • microHDMI 2.1 TMDS • 2× USB 3.2 Gen 1 Type-C • 2× USB 3.2 Gen 1 Type-A • 1× 3,5 mm jack • Bluetooth 5.3 • Wi-Fi 6 (802.... |
ASUS Vivobook 16/M1607GA-MB015W/AI7-445/16"/WUXGA/32GB/1TB/AMD int/W11H/Silver/2R (M1607GA-MB015W)ASUS Vivobook 16 M1607 Výkonný a inteligentní Copilot+PC WUXGA 16" IPS displej Podsvícená klávesnice Grafická karta AMD Radeon Graphics Šestijádrový procesor Přednosti notebooku ASUS Vivobook 16 M1607 Inteligentní, produktivní a bezpečný ASUS Vivobook 16 M1607 ASUS Vivobook 16 M1607 s hmotností od ... |
ASUS Vivobook 16/ M1607GA-MB015W/ AI7-445/ 16"/ WUXGA/ 32GB/ 1TB/ AMD int/ W11H/ Silver/ 2R M1607GA-MB015WASUS Vivobook 16 (M1607GA-MB015W) Copilot+ PC *klávesnice ASUS ErgoSense *ASUS AI noise cancelation Operační systém: Windows 11 Home Procesor: AMD Ryzen AI 7 445 (6 jader, 12 vláken) Paměť: 16GB DDR5 na desce + 16GB DDR5 SO-DIMM Počet slotů (celkem/volných): 1x slot SO-DIMM (1/0) Pevný disk: 1TB... |
ASUS Vivobook 16 M1607GA-MB015W Cool Silver BONUS!Notebook 16" antireflexný 1920x1200 60Hz, AMD Ryzen AI 7 445 32GB RAM DDR5, 1TB SSD, grafická karta: integrovaná AMD Radeon 840M Graphics 68W, podsvietená klávesnica, webová kamera, USB-A, USB-C, WiFi 6, Bluetooth, Windows 11 Home |
ASUS VivoBook 16 M1607GA Cool Silver (M1607GA-MB015W) Ryzen 7 445 / AMD Ryzen AI / Copilot+PC / 16,0" FHD+ 60Hz 32GB / 1000GB / AMD Radeon / Win11H 64-bit / 2r (2r) Carry-InAMD Ryzen 7 445 / AMD Ryzen AI / Copilot+PC / 16,0" FHD+ Matný IPS 60Hz / 32GB DDR5 / M.2 PCIe SSD 1000GB / AMD Radeon / WiFi / BT / USB 3.2 / USB-C 3.2 / HDMI / bez DVD / Win11H 64-bit / strieborný / 2r (2r) Carry-In |
ASUS NTB Vivobook 16 (M1607GA-MB015W), Ryzen AI 7 445, 16" 1920 x 1200, 32GB, 1TB SSD, Radeon, W11 Home, SilverASUS Vivobook 16 (M1607GA-MB015W) Copilot+ PC *klávesnice ASUS ErgoSense *ASUS AI noise cancelation Operační systém: Windows 11 Home Procesor: AMD Ryzen AI 7 445 (6 jader, 12 vláken) Paměť: 16GB DDR5 na desce + 16GB DDR5 SO-DIMM Počet slotů (celkem/volných): 1x slot SO-DIMM (1/0) Pevný disk:... |