Avacom 45W ADAC-FC-45PD - neoriginálny
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 8 záznamov (zobrazujem 1 až 8)
Cena vrátane DPH
AVACOM Nabíjací adaptér USB Type-C 45W Power Delivery Technické špecifikácieVýstup: USB Type-C PD 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2.25A Dĺžka kábla: 1,5m Maximálne zaťaženie: 45W Rozmery: 60 x 62 x 30mm BalenieSúčasťou balenia je 1,2 m dlhý sieťový kábel a zástrčková vidlica. Voliteľné príslušenst...
Obchod overený zákazníkmi
13224 recenzií
630 Sk
TonerPartner