Avacom 60W - ADAC-12V-60W - neoriginálny
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 4 záznamov (zobrazujem 1 až 4)
Cena vrátane DPH
C.3, konektor 5,5 x 2,1 mm, súčasťou balenia je napájací kábel Napájací zdroj pre LCD monitory, CCTV kamery, CCD kamery PA-60W
94 recenzií
587 Sk
BDSHOP
AVACOM Nabíjecí adaptér pro notebooky 12V 5A 60W konektor 5,5mm x 2,1mm   C.3, konektor 5,5 x 2,1mm, součástí balení je síťový kabel Napájecí zdroj pro LCD monitory, CCTV kamery, CCD kamery PA-60W
Obchod overený zákazníkmi
2638 recenzií
569 Sk
Tekra.sk
Napájecí zdroj pro LCD monitory, CCTV kamery, CCD kamery PA-60W Vhodný pro LCD monitory.
Obchod overený zákazníkmi
4277 recenzií
624 Sk
MADER
AVACOM Nabíjací adaptér pre notebooky EAN: 8591849078586 Detaily produktuNabíjací adaptér AVACOM je ideálny pre notebooky. S napätím 12V a výstupom 5A je výkonný a efektívny. KonektorAdaptér je vybavený konektorom s priemerom 5,5 mm x 2,1 mm pre ľahké pripojenie. Univerzálne použitieAdaptér je vhodn...