Avacom 72W - ADAC-12V-72W - neoriginálny
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 7 záznamov (zobrazujem 1 až 7)
Cena vrátane DPH
Avacom 72W - ADAC-12V-72W - neoriginálnyC.4, konektor 5,5 x 2,5mm, součástí balení je síťový kabel Napájecí zdroj pro LCD monitory, CCTV kamery, CCD kamery PA-1600-2-ROHS, 341-0231-02, EADP-60MB |
Avacom 72W - ADAC-12V-72W - neoriginálnyNapájací zdroj pre LCD monitory, CCTV kamery, CCD kameryPA-1600-2-ROHS, 341-0231-02, EADP-60MBVhodný pre LCD monitory. |
Avacom 72W - ADAC-12V-72W - neoriginálnyC.4, konektor 5,5 x 2,5 mm, súčasťou balenia je napájací kábel Napájací zdroj pre LCD monitory, CCTV kamery, CCD kamery PA-1600-2-ROHS, 341-0231-02, EADP-60MB |
Avacom 72W - ADAC-12V-72W - neoriginálnyNabíjecí adaptér Avacom 100-240 V/12 V/6 A/72 W s konektorem 5,5 x 2,5 mm (C4) je určený pro kompatibilní LCD monitory, CCTV kamery, CCD kamery a notebooky. Součástí balení je síťový kabel. Part Number kompatibilních adaptérů PA-1600-2-ROHS 341-0231-02 EADP-60MB |
Avacom 72W - ADAC-12V-72W - neoriginálnyNabíjací adaptér pre notebooky 12V 6A 72W konektor 5,5 mm x 2,5 mm C.4, konektor 5,5 x 2,5 mm, súčasťou balenia je sieťový kábel Napájací zdroj pre LCD monitory, CCTV kamery, CCD kamery PA-1600-2- ROHS, 341-0231-02, … |