Avacom adaptér 19,5V 3,33A 65W ADAC-HP1-A65W - neoriginálny
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 6 záznamov (zobrazujem 1 až 6)
Cena vrátane DPH
C.39, konektor 4,5 x 3,0mm + pin, délka 11mm, součástí balení je síťový kabel Adaptér je možné použít jako plnohodnotnou náhradu za adaptéry s výstupním napětím 18 - 20V. Vždy si vyberte adaptér, který má stejný nebo vyšší výstupní proud (A), jako váš původní. 709986-001, 709986-002, 709986-003, 7...
Obchod overený zákazníkmi
4277 recenzií
777 Sk
MADER
Nabíjací adaptér 19,5 V / 3,33 A, 65 W pre vybrané modely notebookov HP. Pre pripojenie k notebooku slúži konektor 4,5 x 3,0 mm. Adaptér je možné použiť ako plnohodnotnú náhradu za adaptéry s výstupným napätím 18 - 20V. Vždy si vyberte adaptér, ktorý má rovnaký alebo vyšší výstupný prúd (A), ako vá...
Obchod overený zákazníkmi
5503 recenzií
796 Sk
Penta SK s.r.o.
757 Sk
TonerPartner