Avacom adaptér 19V 4,74A 90W ADAC-HP6-A90W - neoriginálny
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 5 záznamov (zobrazujem 1 až 5)
Cena vrátane DPH
C.24, konektor 7,4 x 5,1 mm + kolík, súčasťou balenia je napájací kábelVhodné pre produktové čísla: 0455A1990, 382021-002, 384019-001, 384020-001, 384020-002, 384021-001, 384021-002, 391172-001, 391173-001, 397823-001, 409992-001, 416421-001, 416421-021, 418873-001, 418875-001, 462604-001, 463553-00...
94 recenzií
822 Sk
BDSHOP
Obchod overený zákazníkmi
1272 recenzií
1 097 Sk
OfficeLand.sk
Adaptér je možné použít jako plnohodnotnou náhradu za adaptéry s výstupním napětím 18 - 20V. Vždy si vyberte adaptér, který má stejný nebo vyšší výstupní proud (A), jako váš původní. 0455A1990, 382021-002, 384019-001, 384020-001, 384020-002, 384021-001, 384021-002, 391172-001, 391173-001, 397823-00...
Obchod overený zákazníkmi
4277 recenzií
872 Sk
MADER
AVACOM Nabíjací adaptér pre notebooky HP 19V 4, 74A 90W Adaptér, ktorý je perfektnou náhradou za originálny. S výstupným napätím 18 - 20V sa hodí pre všetky notebooky, ktoré vyžadujú rovnakú alebo nižšiu hodnotu. Kompatibilita s mnohými modelmi Adaptér je kompatibilný so širokou škálou modelov HP...
891 Sk
TonerPartner
C.24, konektor 7,4 x 5,1mm + pin, súčasťou balenia je sieťový kábel XXX Adaptér je možné použiť ako plnohodnotnú náhradu za adaptéry s výstupným napätím 18 - 20V. Vždy si vyberte adaptér, ktorý má rovnaký alebo vyšší výstupný prúd (A), ako váš pôvodný.0455A1990, 382021-002, 384019-001, 384020-001, 3...