Avacom adaptér 45W ADAC-AS2-A45W - neoriginálny
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 9 záznamov (zobrazujem 1 až 9)
Cena vrátane DPH
Avacom adaptér 45W ADAC-AS2-A45W - neoriginálnyC.26, konektor 2,5 x 0,7 mm, dĺžka 10 mm, vrátane napájacieho káblaVhodné pre tieto čísla výrobkov: 90-XB02OAPW00000Q, 90-XB02OAPW00010Q, 90-XB02OAPW00100Q, 90-XB02OAPW00110Q, 90-XB02OAPW00150Q, 90-XB020APW00050Q, AD6630, AD82000, AD82000-010FS, AD82000-010LF, ADP-36EH, ADP-40PH, ADP-40PH AB, EXA090... |
Avacom adaptér 45W ADAC-AS2-A45W - neoriginálnyC.26, konektor 2,5 x 0,7mm, délka 10mm, součástí balení je síťový kabel Adaptér je možné použít jako plnohodnotnou náhradu za adaptéry s výstupním napětím 18 - 20V. Vždy si vyberte adaptér, který má stejný nebo vyšší výstupní proud (A), jako váš původní. 90-XB02OAPW00000Q, 90-XB02OAPW00010Q, 90-XB... |
Avacom adaptér 45W ADAC-AS2-A45W - neoriginálnyC.26, konektor 2,5 x 0,7mm, délka 10mm, součástí balení je síťový kabelVhodné pro produktová čísla: 90-XB02OAPW00000Q, 90-XB02OAPW00010Q, 90-XB02OAPW00100Q, 90-XB02OAPW00110Q, 90-XB02OAPW00150Q, 90-XB020APW00050Q, AD6630, AD82000, AD82000-010FS, AD82000-010LF, ADP-36EH, ADP-40PH, ADP-40PH AB, EXA090... |
Avacom adaptér 45W ADAC-AS2-A45W - neoriginálnyNabíjací adaptér pre Asus EEE série 1005/1008 19V 2,37A 45W konektor 2,5 mm x 0,7 mm |
Avacom adaptér 45W ADAC-AS2-A45W - neoriginálnyC.26, konektor 2,5 x 0,7mm, délka 10mm, součástí balení je síťový kabel Vhodné pro produktová čísla: 90-XB02OAPW00000Q, 90-XB02OAPW00010Q, 90-XB02OAPW00100Q, 90-XB02OAPW00110Q, 90-XB02OAPW00150Q, 90-XB020APW00050Q, AD6630, AD82000, AD82000-010FS, AD82000-010LF, ADP-36EH, ADP-40PH, ADP-40PH AB, EXA... |
Avacom adaptér 45W ADAC-AS2-A45W - neoriginálnyAdaptér je možné použiť ako plnohodnotnú náhradu za adaptéry s výstupným napätím 18 - 20V. Vždy si vyberte adaptér, ktorý má rovnaký alebo vyšší výstupný prúd (A), ako váš pôvodný.90-XB02OAPW00000Q, 90-XB02OAPW00010Q, 90-XB02OAPW00100Q, 90-XB02OAPW00110Q, 90-XB02OAPW00150Q, 90-XB020APW00050Q, AD6630... |
Avacom adaptér 45W ADAC-AS2-A45W - neoriginálnyAdaptér možno použiť ako plnohodnotnú náhradu adaptérov s výstupným napätím 18 - 20 V. Vždy si vyberte adaptér, ktorý má rovnaký alebo vyšší výstupný prúd (A) ako váš pôvodný adaptér. 90-XB02OAPW00000Q, 90-XB02OAPW00010Q, 90-XB02OAPW00100Q, 90-XB02OAPW00110Q, 90-XB02OAPW00150Q, 90-XB020APW00050Q,... |