Avacom adaptér 65W ADAC-LE4-A65W - neoriginálny
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 10 záznamov (zobrazujem 1 až 10)
Cena vrátane DPH
AVACOM Nabíjací adaptér pre notebooky IBM/Lenovo EAN: 8591849078746 Nabíjací adaptér AVACOM pre notebooky IBM/Lenovo je skvelá voľba pre tých, ktorí hľadajú kvalitné a spoľahlivé riešenie na nabíjanie svojho notebooku. Technické parametre Napätie: 20V Prúd: 3,25A Výkon: 65W KompatibilitaAdaptér je ...
Obchod overený zákazníkmi
13218 recenzií
747 Sk
TonerPartner