Avacom adaptér 90W ADAC-DE1-A90W - neoriginálny
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 6 záznamov (zobrazujem 1 až 6)
Cena vrátane DPH
Avacom adaptér 90W ADAC-DE1-A90W - neoriginálnyC.21, C.27, konektor 7,4 x 5,1 mm + kolík, súčasťou balenia je sieťový kábelVhodné pre produktové čísla: 5U092, 9T215, 310-2860, 310-2862, 310-3149, 310-4002, 310-4408, AA22850-L, ADP-50HH, ADP-90VH B, C9551, DA90PS0-00, DF263, PA-3E family, PA-10, PA-12, PA-17, PA-1650-05D, PA-1900-02D, PA1650-06D3... |
Avacom adaptér 90W ADAC-DE1-A90W - neoriginálnyAdaptér je možné použít jako plnohodnotnou náhradu za adaptéry s výstupním napětím 18 - 20V. Vždy si vyberte adaptér, který má stejný nebo vyšší výstupní proud (A), jako váš původní. 5U092, 9T215, 310-2860, 310-2862, 310-3149, 310-4002, 310-4408, AA22850-L, ADP-50HH, ADP-90VH B, C9551, DA90PS0-00, ... |
Avacom adaptér 90W ADAC-DE1-A90W - neoriginálnyAVACOM Nabíjací adaptér pre notebooky Dell 19,5V 4,62A 90W Plnohodnotná náhrada za adaptéry s výstupným napätím 18 - 20V. Výstupný prúd je rovnaký alebo vyšší ako pri pôvodnom adaptéri. Kompatibilný s týmito modelmi: Alienware: M11X R3, M11x, M11x R2 Inspirón: 11 (3135), 11 (3137), 11 (3138), 11z... |
Avacom adaptér 90W ADAC-DE1-A90W - neoriginálnyNabíjací adaptér pre notebooky Dell značky Avacom s konektormi 7,4 mm x 5,1 mm s vnútorným pinom umožňuje nabíjanie notebookov s výkonom až 95 W. Súčasťou balenia je sieťový kábel. Adaptér môžete použiť ako plnohodnotnú náhradu za adaptéry s výstupným napätím 18 - 20 V. Vždy si vyberte adaptér, ktor... |
Avacom adaptér 90W ADAC-DE1-A90W - neoriginálnyNabíjací adaptér pre notebooky Dell 19,5 V 4,62 A 90W konektor 7,4 mm x 5,1 mm s vnútorným pinom C.21, C.27, konektor 7,4 x 5,1 mm + pin, súčasťou balenia je sieťový kábel Adaptér je možné použiť ako plnohodnotnú … |