Avacom adaptér pro notebooky 12V 3,33A 40W konektor 5,5mm x 2,5mm, ADAC-12V-A40W - neoriginálny
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 3 záznamov (zobrazujem 1 až 3)
Cena vrátane DPH
Napájací zdroj pre LCD monitory, CCTV kamery, CCD kameryGM-120400Vhodný pre LCD monitory.
Obchod overený zákazníkmi
13218 recenzií
553 Sk
TonerPartner
Napájecí zdroj pro LCD monitory, CCTV kamery, CCD kamery GM-120400 Vhodný pro LCD monitory.
Obchod overený zákazníkmi
4277 recenzií
549 Sk
MADER