Avacom adaptér pro notebooky 19V 3,42A 65W konektor 5,5mm x 2,5mm, ADAC-19V-A65W - neoriginálny
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 8 záznamov (zobrazujem 1 až 8)
Cena vrátane DPH