Avacom adaptér pro notebooky 19V 4,74A 90W rovný konektor 5,5mm x 2,5mm, ADAC-19V-A90W - neoriginálny
Zoradiť výsledky:
Cena
Nájdených 10 záznamov (zobrazujem 1 až 10)
Cena vrátane DPH
Jeden adaptér, ktorý nahradí všetky ostatné Už vás nebaví nosiť so sebou ťažké a neskladné adaptéry k notebooku? Alebo hľadáte náhradu za poškodenú originálnu nabíjačku, ktorá nestojí majetok? 90W PD Fast Charger z P4You Shop je navrhnutý tak, aby sa stal jediným zdrojom, ktorý kedy budete potrebov...
467 Sk
P4You Shop