Avacom adaptér pro notebooky 19V 6,3A 120W konektor 5,5mm x 2,5mm, ADAC-19V-A120W - neoriginálny
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 3 záznamov (zobrazujem 1 až 3)
Cena vrátane DPH
Zdroj s pravouhlým konektorom pre vybrané notebooky značiek Asus, BenQ, Compaq, Dell, HP/Compaq, Fujitsu Siemens, GateWay, Lenovo, ToshibaAdaptér je možné použiť ako plnohodnotnú náhradu za adaptéry s výstupným napätím 18 - 20V. Vždy si vyberte adaptér, ktorý má rovnaký alebo vyšší výstupný prúd (A)...
Obchod overený zákazníkmi
13218 recenzií
1 114 Sk
TonerPartner
Zdroj s pravoúhlým konektorem pro vybrané notebooky značek Asus, BenQ, Compaq, Dell,HP/Compaq, Fujitsu Siemens, GateWay, Lenovo, Toshiba Adaptér je možné použít jako plnohodnotnou náhradu za adaptéry s výstupním napětím 18 - 20V. Vždy si vyberte adaptér, který má stejný nebo vyšší výstupní proud (A...
Obchod overený zákazníkmi
4277 recenzií
1 152 Sk
MADER