Avacom adaptér pro notebooky Acer 19V 4,74A 90W konektor 5,5mm x 1,7mm, ADAC-AC1-A90W - neoriginálny
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 6 záznamov (zobrazujem 1 až 6)
Cena vrátane DPH
AVACOM Nabíjací adaptér pre notebooky AcerEAN: 8591849078845 Nabíjací adaptér AVACOM je dokonalým spoločníkom pre vaše notebooky Acer. Slúži ako plnohodnotná náhrada za adaptéry s výstupným napätím 18 - 20V. Vyberte si adaptér, ktorý má rovnaký alebo vyšší výstupný prúd (A), ako má váš pôvodný ad...
Obchod overený zákazníkmi
13218 recenzií
957 Sk
TonerPartner