BLOW 230V 110V PRT-5000W
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
BLOW 230V/110V PRT-5000W
BLOW 230V/110V PRT-5000W
5 393 - 6 145 Sk
Nájdených 2 záznamov (zobrazujem 1 až 2)
Cena vrátane DPH
BLOW 230V/110V PRT-5000W (Transformátor 220V/110V 5.000W)
Meniče značky PROFLEX sú ako jediné určené pre slovenský a český trh. Zaručujú vám bezpečnú prevádzku pre vaše zaradenia na 110V. Udávaný výkon meniča nie je špičkový, ale reálny. Preto výkonová rezerva nemusí byť veľká, stačí 20% nad maximálny príkon zariadenia.   Na prednej strane meniča je istič,...
5 393 Sk
Meniče 110V
BLOW 230V/110V PRT-5000W
BLOW 230V/110V PRT-5000W
Prevodník napätia sa používa na zníženie striedavého napätia AC 230V na striedavé napätie AC 110V a zvýšenie napätia AC 110V na AC 230V. Toto zariadenie je užitočné, keď chcete  napájať napríklad americké zariadenie. Má kompaktnú štruktúru a je plne prenosné. Špecifikácia: - Vstup:  AC 230V / AC 1...