Behringer PMP2000D
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Behringer PMP2000D
Behringer PMP2000D
8 377 - 9 008 Sk
Nájdených 4 záznamov (zobrazujem 1 až 4)
Cena vrátane DPH
Behringer PMP2000D
Behringer PMP2000D
Behringer PMP2000D EUROPOWER – 14-kanálový mixér s zosilňovačom s výkonom 2000 W, efektovým procesorom od spoločnosti Klark Teknik a možnosťou bezdrôtovej prevádzky. Hlavné vlastnosti: - Ultra kompaktný mixér s zosilňovačom 2 x 1000 W - Ultra nízkošumová konštrukcia ULN - 14 kanálov (6 mono, 4 ste...
Obchod overený zákazníkmi
30293 recenzií
8 377 Sk
Allegro.sk
Behringer EUROPOWER PMP2000D
Behringer EUROPOWER PMP2000D
Ultra-kompaktný stereo powermix s výkonom 2 x 1000 W s procesorom Klark Teknik Multi-FX a bezdrôtovým pripojením
Obchod overený zákazníkmi
1050 recenzií
Premiumstore.sk
Behringer EUROPOWER PMP2000D
Behringer EUROPOWER PMP2000D
195 recenzií
BaSys SK, s. r. o.
Behringer PMP2000D
Behringer PMP2000D
powermix, 14 kanálů, výkon 2x 500W/8 Ohmů, 2x 1000W/4 Ohmů, phantomové napájení, efektový procesor s 25 presety, 1x AUX, dvojitý 9-pásmový ekvalizer, Aux vstup, vstup pro nožní pedál, USB vstup pro ULM mikrofony, rozměry 276 x 455 x 250 mm, hmotnost 9 kg