Black Decker BDCIM18N-XJ
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Black & Decker BDCIM18N-XJ
Black & Decker BDCIM18N-XJ
1 632 - 2 175 Sk
Nájdených 2 záznamov (zobrazujem 1 až 2)
Cena vrátane DPH
Black & Decker BDCIM18N-XJ
Black & Decker BDCIM18N-XJ
BLACK+DECKER BDCIM18N Akumulátorový rázový uťahovák 18V kompaktný skrutkovač bez batérie sóloPopis: BDC-MDDC je vybavený elektrickým akumulátorom, ktorý sa dá použiť na výrobu elektrického prúdu:Akumulátorový. Súčasť 18V systému.Kompaktný, ľahký a ľahko použiteľný.Kovová prevodovka pre dlhú životnos...
14427 recenzií
2 175 Sk
Kaufland.sk
BLACK+DECKER - 18V AKU rázový uťahovač, bez batérie a nabíjačky BDCIM18N-XJ
AKU rázový uťahovač 18 V Celokovová planétová prevodovka Pružinová spona na uchytenie skrutkovacieho bitu Ukazovateľ stavu nabitia akumulátora na prístroji LED osvetlenie pracovného priestoru Technické parametre: Napätie: 18 V Upínanie: vnútorný šesťhran 1/4“ / 6,35 mm Krútiaci moment: 155 Nm Otá...