Bosch GCM 216 0601B33000
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Bosch GCM 216 0601B33000
Bosch GCM 216 0601B33000
4 248 - 5 811 Sk
Nájdených 17 záznamov (zobrazujem 1 až 17)
Cena vrátane DPH
BOSCH BOSCH GCM 216 - 0601B33000 - Kapovacia a pokosová píla
- Precízne opakované rezy s rovnakou dĺžkou s ľahko prenosnou 8" kapovacou a pokosovou pílou Prínos pre užívateľov - Prenosná kapovacia a pokosová píla s ergonomickou rukoväťou pre rýchle prenášanie z jedného pracoviska na druhé. - Praktický dĺžkový doraz umožňuje opakované rezanie rovnakých kuso...
Obchod overený zákazníkmi
2694 recenzií
4 636 Sk
Technik
Píla úkosová Bosch GCM 216 0601B33000
pokosová píla • sieťové napájanie • dĺžkový doraz pripevnený k dorazovej lište • integrovaný laser • ergonomická rukoväť • odnímateľná vložka stola • priemer pílového kotúča 216 mm • menovitý príkon 1 300 W • rezná kapacita 60 × 123 mm (0°) / 60 × 80 mm (45° pokos) / 43 × 123 mm (45° sklon) • rozmer...
Obchod overený zákazníkmi
59747 recenzií
NAY.sk
Bosch GCM 216 0601B33000
Bosch GCM 216 0601B33000
Bosch Professional kapovacia a pokosová píla Compound Mitre Saw Gcm 216
MALL by Allegro
Bosch GCM 216 0601B33000
Bosch GCM 216 0601B33000
BOSCH POKOSOVÁ PÍLA 216 mm laser 1300 W s kotúčom GCM 216HLAVNÉ VLASTNOSTI: - Prenosná pokosová píla s ergonomickým držadlom umožňujúcim rýchly transport z jedného pracoviska na druhé - Praktické meradlo umožňuje vykonávať opakované rezy a získať rovnaké prvky - Precízny laser umožňuje presné rezan...
Allegro.sk
BOSCH GCM 216 PROFESSIONAL Kapovacia a pokosová píla 0601B33000
GCM 216 Professional Kapovacia a pokosová píla Precízne opakované rezy s rovnakou dĺžkou s ľahko prenosnou 8" kapovacou a pokosovou pílou Prenosná kapovacia a pokosová píla s ergonomickou rukoväťou pre rýchle prenášanie z jedného pracoviska na druhé. Praktický dĺžkový doraz umožňuje opakované reza...
StavbaEU.sk
Bosch Kapovacia a pokosová píla GCM 216 0601B33000
Reznicek Jakub (PT-GT/MKX-EE) 925700.000000000 Reznicek Jakub (PT-GT/MKX-EE) 0x01010091ED77EE4DF4844487CE95ADC795BC44   GCM 216 Kapovacia a pokosová píla Presné, rovnako dlhé, opakované rezy GCM 216 Professional je kapovacia a pokosová píla priemeru 8", ktorá je ľahká a kompaktná, ale zárov...
Doktor Kladivo
Bosch Professional Pokosová a kapovacia píla GCM 216, 1 300 W, 4 800 ot./min., 0601B33000
671 recenzií
BAUHAUS
Pokosová píla Bosch Professional GCM 216
Pokosová píla Bosch Professional GCM 216, 0601B33000, Pokosová píla Bosch Professional GCM 216, výkon 1300 W, kotúč 216 mm, laserové vedenie rezu, hĺbka rezu až 60 mm, presné pokosové rezy, sieťové napájanie 230 V, ergonomická rukoväť, profesionálne využitie, presný doraz na opakované rezy.
207 recenzií
Servatech s.r.o.
Bosch Náradie - Pokosová píla 216 mm, 1300 W 0601B33000
Elektrická pokosová kapovacia píla GCM 216 laserové premietanie rezu možnosť napojenia na odsávanie prachu dĺžkový doraz odnímateľná vložka stola pre ľahšie čistenie Technické parametre príkon 1300 W otáčky naprázdno 4800 ot/min priemer kotúča 216 mm priemer upínacieho otvoru kotúča 30 mm kapacit...
Sanitino.sk
Kapovacia a pokosová píla Bosch GCM 216 0601B33000
Presné opakujúce sa rezy na rovnakú dĺžku vďaka ľahko prenosnej kapovacej a pokosovej píle s kotúčom 8” Prenosná kapovacia a pokosová píla s ergonomickou rukoväťou na prenášanie a rýchle premiestnenie z jedného pracoviska na iné Praktický dĺžkový doraz umožňuje opakované rezanie rovnakých kusov Pres...
904 recenzií
repo.sk
49 recenzií
Nakupim.sk
OK market
Kapovací a pokosová pila Bosch Professional GCM 216 - 0601B33000
Svět nářadí
Bosch GCM 216 0601B33000
Bosch GCM 216 0601B33000
106 recenzií
Tomek nářadí s.r.o.
Bosch GCM 216 1300 v 216 mm (0601B33000)
MADER
Bosch Kapovací a pokosová pila GCM 216 0601B33000
Bosch Kapovací a pokosová pila GCM 216 0601B33000 GCM 216 Klíčové parametry Hmotnost (kg): 10.1 Jmenovitý příkon: 1.300 W Nastavení pokosového úhlu: 47 ° L / 47 ° P Nastavení úhlu sklonu: 45 ° L / 0 ° P Průměr pilového kotouče: 216 mm Řezná kapacita 0°: 60 x 123 mm Řezná kapacita 45° pokos: 60 x 8...