Srovnánícen.cz - Porovnanie cien

CXS TECHNIK

Zoradiť výsledky:
Cena

Našli sme na Heureka.sk

CXS TECHNIK PLUS

CXS TECHNIK PLUS

2,30 - 4,12 €
69 - 124 Sk
Canis CXS TECHNIK WINTER

Canis CXS TECHNIK WINTER

3,20 - 4,29 €
96 - 129 Sk
CXS TECHNIK WINTER

CXS TECHNIK WINTER

3,20 - 357,56 €
96 - 10 772 Sk
CXS TECHNIK HV

CXS TECHNIK HV

2,85 - 4,28 €
86 - 129 Sk
Nájdených 565 záznamov (zobrazujem 341 až 360)
Cena vrátane DPH
Rukavice CXS TECHNIK PLUS, kombinované, veľ. 07

Rukavice CXS TECHNIK PLUS, kombinované, veľ. 07

Rukavice s chrbtom z pružného úpletu a gumičkou v zápästí. Odporúčané aplikácie: logistika, ľahký priemysel, hobby, autoservisy, stavebníctvo, vodiči.

530 recenzií

3,92 €
118 Sk

PaperMax.sk

CXS TECHNIK HV Kombinované rukavice s pružnou manžetou na suchý zips 3210-086-034-11 11

CXS TECHNIK HV Kombinované rukavice s pružnou manžetou na suchý zips 3210-086-034-11 11

Kombinované rukavice s pružnou manžetou na suchý zips. Odporúčané aplikácie: logistika, ľahký priemysel, hobby, údržba, autoservisy, stavebníctvo, vodiči. PARAMETRE TOVARU - CAT cat. 2 - Normy EN 388, EN ISO 21420 - Dĺžka 22 - 25 cm - Vrchný materiál dlaň - kozinková alebo ovčia lícovka chrbát ...

249 recenzií

3,13 €
94 Sk

Schipro SK, s.r.o.

CXS TECHNIK ECO Rukavice kombinované 3210-011-801-08 8

CXS TECHNIK ECO Rukavice kombinované 3210-011-801-08 8

Rukavice s chrbtom z čierneho pružného úpletu a gumičkou v zápästí. Odporúčané aplikácie: logistika, ľahký priemysel, hobby, autoservisy, stavebníctvo, vodiči. PARAMETRE TOVARU - Materiálové zloženie dlaň - kozinková lícovka, chrbát - bavlnený úplet - CAT cat. 1 - Normy EN 420 - Prostredie Such...

249 recenzií

1,98 €
60 Sk

Schipro SK, s.r.o.

Rukavice CXS TECHNIK s blistrom, červeno-biele, veľ. 7 Veľkosť: 07

Rukavice CXS TECHNIK s blistrom, červeno-biele, veľ. 7 Veľkosť: 07

Rukavice so suchým zipsom na zápästí. Na komfortnejšie uchopenie v dlani fourchette style. Odporúčané aplikácie: logistika, ľahký priemysel, hobby, autoservisy, stavebníctvo, vodiči.

Obchod overený zákazníkmi

107 recenzií

2,43 €
73 Sk

Habala.sk

CXS TECHNIK PLUS Kombinované pracovné rukavice čierna 8/M

CXS TECHNIK PLUS Kombinované pracovné rukavice čierna 8/M

Kombinované pracovné rukavice vhodné pre logistiku, stavebníctvo, autoservisy, ľahký priemysel, hobby práce aj vodičov. Dlaň z kvalitnej kozej alebo ovčej lícovej kože zabezpečuje dobrý úchop, cit pri manipulácii a komfort pri každodennom používaní. Pružný syntetický úplet na chrbte ruky zlepšuje fl...

Obchod overený zákazníkmi

299 recenzií

2,88 €
87 Sk

REMPO

CXS Rukavice CXS TECHNIK, 240 párů 321001025112-240P 12

CXS Rukavice CXS TECHNIK, 240 párů 321001025112-240P 12

Rukavice se suchým zipem na zápěstí. Odvětví: autoservisy, logistika a přeprava, stavebnictví. Dlaň - kozinková lícovka, hřbet - bavlněný úplet. Splňuje normu EN 388, EN ISO 21420. Cena za celé balení 240 párů. Vel. 7, 8, 9, 10, 11, 12.

131 recenzií

491,87 €
14 818 Sk

NEJODEVY.CZ

CXS Rukavice CXS TECHNIK 321001025111 11

CXS Rukavice CXS TECHNIK 321001025111 11

Rukavice se suchým zipem na zápěstí. Odvětví: autoservisy, logistika a přeprava, stavebnictví. Dlaň - kozinková lícovka, hřbet - bavlněný úplet. Splňuje normu EN 388, EN ISO 21420 . Vel. 7, 8, 9, 10, 11, 12.

131 recenzií

1,99 €
60 Sk

NEJODEVY.CZ

Canis CXS TECHNIK A Pracovní Kombinované Rukavice 08 321008640108

Canis CXS TECHNIK A Pracovní Kombinované Rukavice 08 321008640108

Popis produktu – CXS TECHNIK A kombinované pracovné rukavice Pracovné rukavice CXS TECHNIK A sú kvalitné kombinované rukavice navrhnuté na každodenné použitie v rôznych pracovných odvetviach. Vďaka kombinácii prírodnej kozinkovej lícovky a bavlneného úpletu poskytujú ideálnu rovnováhu medzi odolnos...

Obchod overený zákazníkmi

440 recenzií

2,93 €
88 Sk

Pracovnaochrana.sk

Kombinované pracovné rukavice CXS TECHNIK PLUS

Kombinované pracovné rukavice CXS TECHNIK PLUS

Rukavice s chrbtom z pružného úpletu. Doporučené použitie: pre suché a ľahko vlhké prostredie. Odvetvie: stavebníctvo, pneuservis, logistika a preprava. Materiál: dlaň - kozinková lícovka , chrbát – elastan.

55 recenzií

2,30 €
69 Sk

Bormis, s.r.o.

CXS TECHNIK A Kombinované pracovné rukavice modrá 8/M

CXS TECHNIK A Kombinované pracovné rukavice modrá 8/M

Vysoko kvalitné kombinované pracovné rukavice vhodné pre logistiku, stavebníctvo, autoservisy, ľahký priemysel, hobby práce aj vodičov. Dlaň z kvalitnej kozej alebo ovčej lícovej kože vyššej kvality poskytuje výborný úchop, cit pri manipulácii a vysoký komfort pri každodennom používaní. Chrbát z pru...

Obchod overený zákazníkmi

299 recenzií

3,23 €
97 Sk

REMPO

CANIS Kombinované zimné rukavice CXS TECHNIK WINTER, Varianta čierno-biela, Veľkosť rukavíc 8

CANIS Kombinované zimné rukavice CXS TECHNIK WINTER, Varianta čierno-biela, Veľkosť rukavíc 8"

Rukavice sa predávajú len na balenia, a to 12 párov v balení. V prípade, ak chcete iné množstvo, v ponuke máme rovnaký typ rukavíc na blistry, ktorý sa dá zakúpiť po páre kliknutím na odkaz: Kombinované zimné rukavice CXS TECHNIK WINTER s blistrom Zimné rukavice s chrbtom z pružného úpletu a zimnou...

Obchod overený zákazníkmi

943 recenzií

4,17 €
126 Sk

PILEX s.r.o.

CXS TECHNIK A / Kombinované rukavice 9

CXS TECHNIK A / Kombinované rukavice 9

Kombinované vysoko kvalitné rukavice so suchým zipsom na zápästí. Odporúčané aplikácie: logistika, ľahký priemysel, hobby, autoservisy, stavebníctvo, vodiči.

Obchod overený zákazníkmi

327 recenzií

2,94 €
89 Sk

Propom

Rukavice CXS TECHNIK PLUS, s blistrom, kombinované, veľ. 7 Veľkosť: 10

Rukavice CXS TECHNIK PLUS, s blistrom, kombinované, veľ. 7 Veľkosť: 10

Rukavice s chrbtom z pružného úpletu a gumičkou v zápästí. Odporúčané aplikácie: logistika, ľahký priemysel, hobby, autoservisy, stavebníctvo, vodiči.

Obchod overený zákazníkmi

107 recenzií

2,78 €
84 Sk

Habala.sk

Canis CXS TECHNIK Pracovní Kombinované Rukavice 08 321001025108

Canis CXS TECHNIK Pracovní Kombinované Rukavice 08 321001025108

Popis: rukavice so suchým zipsom na zápästí. Odporúčané použitie: garáže, logistika a doprava, stavebníctvo. Materiál: dlaň - kozia koža, chrbát - bavlnený úplet Sezóna: celoročne Veľkosť: 07 / 08 / 09 / 10 / 11 / 12 Normy: EN 388 / 2112, EN 420 Záruka: 24 mesiacov Uvedená cena za 1 pár. Alte...

Obchod overený zákazníkmi

440 recenzií

1,93 €
58 Sk

Pracovnaochrana.sk

Rukavice CXS TECHNIK PLUS, s blistrem, kombinované, vel. 08

Rukavice CXS TECHNIK PLUS, s blistrem, kombinované, vel. 08

Rukavice se hřbetem z pružného úpletu a gumičkou v zápěstí. Doporučené aplikace: logistika, lehký průmysl, hobby, autoservisy, stavebnictví, řidiči.

530 recenzií

4,12 €
124 Sk

PaperMax.sk

CXS Rukavice CXS TECHNIK, 240 párů 321001025111-240P 11

CXS Rukavice CXS TECHNIK, 240 párů 321001025111-240P 11

Rukavice se suchým zipem na zápěstí. Odvětví: autoservisy, logistika a přeprava, stavebnictví. Dlaň - kozinková lícovka, hřbet - bavlněný úplet. Splňuje normu EN 388, EN ISO 21420. Cena za celé balení 240 párů. Vel. 7, 8, 9, 10, 11, 12.

131 recenzií

491,87 €
14 818 Sk

NEJODEVY.CZ

Canis CXS TECHNIK

Canis CXS TECHNIK

pracovné rukavice so suchým zipsom na zápästí na komfortnejšie uchopenie v dlani fourchette style odporúčané aplikácie: logistika, ľahký priemysel, hobby, autoservisy, stavebníctvo, vodiči

2,64 €
80 Sk

SKOLBOZ

CXS TECHNIK WINTER / Zimné kombinované rukavice - čierna / biela 10

CXS TECHNIK WINTER / Zimné kombinované rukavice - čierna / biela 10

Zimné rukavice s chrbtom z pružného úpletu a zimnou podšívkou. Odporúčané použitie: práca v chladnom počasí. Sektor: stavebníctvo, logistika a preprava.

Obchod overený zákazníkmi

327 recenzií

3,41 €
103 Sk

Propom

Rukavice CXS TECHNIK ECO, kombinované Velikost: 10

Rukavice CXS TECHNIK ECO, kombinované Velikost: 10

Rukavice s chrbtom z čierneho pružného úpletu a gumičkou v zápästí. Odporúčané aplikácie: logistika, ľahký priemysel, hobby, autoservisy, stavebníctvo, vodiči.

Obchod overený zákazníkmi

64 recenzií

3,68 €
111 Sk

Standmar

CXS TECHNIK Kombinované pracovné rukavice červená 8/M

CXS TECHNIK Kombinované pracovné rukavice červená 8/M

Kombinované pracovné rukavice určené pre logistiku, stavebníctvo, autoservisy, ľahký priemysel, hobby práce aj vodičov. Dlaň z kvalitnej kozej alebo ovčej lícovej kože zabezpečuje dobrý úchop, odolnosť a cit pri manipulácii s materiálom v suchom prostredí. Chrbát z bavlneného pružného úpletu zvyšuje...

Obchod overený zákazníkmi

299 recenzií

2,66 €
80 Sk

REMPO

« Předchozí 116 17 18 19 2029 Další »

Nájdených 565 výsledkov

Služby pre obchody | Wapová verzia | Srovnanicen.cz | Nastavenie súhlasu | Kontaktné údaje

Copyright 2000 - 2026 Heureka Group a.s.