Cameron Sino CS-AEQ216VX
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Cameron Sino CS-AEQ216VX
Cameron Sino CS-AEQ216VX
828 - 830 Sk
Nájdených 3 záznamov (zobrazujem 1 až 3)
Cena vrátane DPH
Cameron Sino CS-AEQ216VX
Cameron Sino CS-AEQ216VX
Batérie Cameron Sino CS-AEQ216VX EAN: 4894128211556 Napätie: 21.60 V Typ: Li-Ion Kapacita: 2000 mAh Energia: 43.20 Wh Výška: 87 mm Šírka: 82 mm Hĺbka: 54 mm Hmotnosť bez obalu: 300 g Hmotnosť s obalom: 370 g : 2 Kompatibilné zariadenie: Electrolux Pq91-40gg Electrolux Pq91-P40gg Electrolux Es62a...
Obchod overený zákazníkmi
284 recenzií
830 Sk
Batérie-pro.sk
Obchod overený zákazníkmi
6708 recenzií
828 Sk
SUNNYSOFT.sk
Cameron Sino CS-AEQ216VX 21.6V Li-ion 2000mAh černá - neoriginálne