Cameron Sino CS-BHN160VH
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Cameron Sino CS-BHN160VH
Cameron Sino CS-BHN160VH
1 235 - 1 237 Sk
Nájdených 3 záznamov (zobrazujem 1 až 3)
Cena vrátane DPH
Cameron Sino CS-BHN160VH
Cameron Sino CS-BHN160VH
Batérie Cameron Sino CS-BHN160VH EAN: 4894128221432 Napätie: 14.40 V Typ: Li-Ion Kapacita: 3500 mAh Energia: 50.40 Wh Výška: 94 mm Šírka: 80 mm Hĺbka: 57 mm Hmotnosť bez obalu: 225 g Hmotnosť s obalom: 295 g Kompatibilné zariadenie: Bosch Bhn16l Bosch Bhn16l/04 Bosch Move 16v
Obchod overený zákazníkmi
284 recenzií
1 237 Sk
Batérie-pro.sk
Cameron Sino Batéria pre Bosch BHN16L, BHN16L/04, Move 16V, Li-ion, 3500 mAh CS-BHN160VH
Obchod overený zákazníkmi
6708 recenzií
SUNNYSOFT.sk
Cameron Sino CS-BHN160VH 14.4V Li-ion 3500mAh černá - neoriginálne