Cameron Sino CS-BHN240VX
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 3 záznamov (zobrazujem 1 až 3)
Cena vrátane DPH
Cameron Sino CS-BHN240VXBatérie Cameron Sino CS-BHN240VX EAN: 4894128221388 Napätie: 21.60 V Typ: Li-Ion Kapacita: 2500 mAh Energia: 54.00 Wh Výška: 94 mm Šírka: 80 mm Hĺbka: 57 mm Hmotnosť bez obalu: 298 g Hmotnosť s obalom: 368 g Kompatibilné zariadenie: Bosch Bhn24l Bosch Bhn24l/04 Bosch Move Lithium 24v Max Bosch Vx... |
Cameron Sino CS-BHN240VX 21.6V Li-ion 2500mAh černá - neoriginálneNapätie 21.6 V, typ Li-ion, farba černá, kapacita 2500 mAh, čistá hmotnosť 298 g, hrubá hmotnosť 368 g, výkon 54 Wh. BHN24L, BHN24L/04, BHNL2140, BHNL2140TW, BHNL2140TW/04, Move Lithium 24V Max, VXAS002V21. 11051762, 801BPV216-01 |