Carspa P1000UR-12, 12V 230V 1000W čistý sínus
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 1 záznamov (zobrazujem 1 až 1)
Cena vrátane DPH
Menič napätia Carspa P1000UR-12, 12V/230V 1000W čistý sínus