Carspa SUT1224-10 12V 24V
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Carspa SUT1224-10 12V/24V
Carspa SUT1224-10 12V/24V
992 - 997 Sk
Nájdených 39 záznamov (zobrazujem 1 až 20)
Cena vrátane DPH
Menič napätia CARSPA SUT1224-10 12V/24V 10A
Menič napätia CARSPA SUT1224-10 12V/24V 10A CARSPA Menič napätia 12/24V DC 10A, CARSPA SUT 1224-10. Spínaný zdroj 12 V DC / 24 V DC zaistí prevádzku 24 V spotrebičov z batérie 12 V s účinnosťou cca 90%. - napájanie: 10 - 16 V / 0,03 A naprázdno - výstupné napätie: 24 V - rozmery: 105 × 90 × 50mm ...
Obchod overený zákazníkmi
30311 recenzií
992 Sk
Allegro.sk
Měnič napětí CARSPA SUT1224-10 12V/24V 10A (04230447)
Měnič napětí CARSPA SUT1224-10 12V/24V 10A Měnič napětí 12/24V DC 10A, CARSPA SUT 1224-10. Spínaný zdroj 12 V DC / 24 V DC zajistí provoz 24 V spotřebičů z baterie 12 V s účinností cca 90%. - napájení: 10 – 16 V / 0,03 A naprázdno - výstupní napětí: 24 V - rozměry: 105 × 90 × 50mm / 0,38 kg
Obchod overený zákazníkmi
812 recenzií
997 Sk
BScom s.r.o.
Carspa SUT1224-20A, 12V/24V, 20A, 480W
Napäťový menič Carspa SUT 1224 zaistí prevádzku 24 V spotrebičov z 12 V batérie s účinnosťou cca 90 %. Špecifikácie: Napájanie: 10 – 16 V/0,03 A naprázdno Výstupné napätie: 24 V Spínaný zdroj: 12 V DC / 24 V DC Výkon: 480 W Rozmery: 182 x 89 x 47 mm Hmotnosť: 0,6 kg
5505 recenzií
1 022 Sk
Penta SK s.r.o.
Carspa SUT1224-10A, 12V/24V, 10A, 240W
Napäťový menič Carspa SUT 1224 zaistí prevádzku 24 V spotrebičov z 12 V batérie s účinnosťou cca 90%. Menič má rozmery 182 x 89 x 47 mm a váži 0,6 kg. Špecifikácie:   Napájanie: 10-16 V/0,03 A naprázdno Výstupné napätie: 24 V Spínaný zdroj 12VDC/24VDC Výkon: 240 W   Rozmery: 182 x 89 x 47 mm H...
784 Sk
Penta SK s.r.o.
Měnič napětí CARSPA SUT1224-10 12V/24V 10A
Měnič napětí CARSPA SUT1224-10 12V/24V 10A Měnič napětí 12/24V DC 10A, CARSPA SUT 1224-10. Spínaný zdroj 12 V DC / 24 V DC zajistí provoz 24 V spotřebičů z baterie 12 V s účinností cca 90%. - napájení: 10 – 16 V / 0,03 A naprázdno - výstupní napětí: 24 V - rozměry: 105 × 90 × 50mm / 0,38 kg Měni...
930 Sk
KLelektronik.cz
Menič napätia Carspa SUT1224-20A, z 12V na 24V, 20A, 480W
Spínaný zdroj 12VDC / 24VDC zaistí prevádzku 24V spotrebičov z batérie 12V s účinnosťou cca 90%. Napájanie 10-16V / 0,03A naprázdno, výstupné napätie 24V Rozmery: 182 × 89 × 47mm / 0,6kg
PROGMA
237 recenzií
kupujem.sk
Menič napätia Carspa SUT1224-10A, z 12V na 24V, 10A, 240W
pcsk.sk
Měnič napětí Carspa SUT1224-20A, z 12V na 24V, 20A, 480W
Spínaný zdroj 12VDC/24VDC zajistí provoz 24V spotřebičů z baterie 12V s účinností cca 90%. Napájení 10–16V/0,03A naprázdno, výstupní napětí 24V Rozměry: 182×89×47mm/0,6kg
FOCUS-computer
Napěťový měnič Carspa SUT1224-10A, 12V/24V, 10A, 240W
Napěťový měnič Carspa SUT 1224 zajistí provoz 24 V spotřebičů z 12 V baterie s účinností cca 90 %.   Měnič má rozměry 182 x 89 x 47 mm a váží 0,6 kg.   Specifikace:   Napájení: 10-16 V/0,03 A naprázdno Výstupní napětí: 24 V Spínaný zdroj 12VDC/24VDC Výkon: 240 W  Rozměry: 182 x 89 x 47...
50 recenzií
796 Sk
LEDveci.sk