Carspa SUT1224-10A 12V 24V 240W
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 14 záznamov (zobrazujem 1 až 14)
Cena vrátane DPH
Carspa SUT1224-10A, 12V/24V, 10A, 240W
Napäťový menič Carspa SUT 1224 zaistí prevádzku 24 V spotrebičov z 12 V batérie s účinnosťou cca 90%. Menič má rozmery 182 x 89 x 47 mm a váži 0,6 kg. Špecifikácie:   Napájanie: 10-16 V/0,03 A naprázdno Výstupné napätie: 24 V Spínaný zdroj 12VDC/24VDC Výkon: 240 W   Rozmery: 182 x 89 x 47 mm H...
Obchod overený zákazníkmi
5503 recenzií
784 Sk
Penta SK s.r.o.
Menič napätia Carspa SUT1224-10A, z 12V na 24V, 10A, 240W
Spínaný zdroj 12VDC / 24VDC zaistí prevádzku 24V spotrebičov z batérie 12V s účinnosťou cca 90%. Napájanie 10-16V / 0,03A naprázdno, výstupné napätie 24V Rozmery: 182 × 89 × 47mm / 0,6kg
1 144 Sk
COMPANT
1 170 Sk
PC Saloon
COMPUTER CLUB, s.r.o.
pcsk.sk
Měnič napětí Carspa SUT1224-10A, z 12V na 24V, 10A, 240W
Jedná se o převodník z 12V DC na 24V DC kde výstupní proud je max 10A. Lze použít pro spotřebič, jehož výkon je nižší než 240W. Funkce: - Vysoká kvalita zpracování - Skutečný výkon, nejvyšší efektivita - Řízení chlazení ventilátorem - LED duální barvy indikuje stav napájení a poruchy Parametry pr...
931 Sk
satelitne prijimace
PROGMA
Obchod overený zákazníkmi
237 recenzií
kupujem.sk
Napěťový měnič Carspa SUT1224-10A, 12V/24V, 10A, 240W
Napěťový měnič Carspa SUT 1224 zajistí provoz 24 V spotřebičů z 12 V baterie s účinností cca 90 %.   Měnič má rozměry 182 x 89 x 47 mm a váží 0,6 kg.   Specifikace:   Napájení: 10-16 V/0,03 A naprázdno Výstupní napětí: 24 V Spínaný zdroj 12VDC/24VDC Výkon: 240 W  Rozměry: 182 x 89 x 47...
16 recenzií
788 Sk
jirno.cz
EM Laser itshop
Milan Mikota - Mikos comp
50 recenzií
796 Sk
LEDveci.sk
Obchodit.sk