Srovnánícen.cz - Porovnanie cien

Cassida Handy

Zoradiť výsledky:
Cena

Našli sme na Heureka.sk

Cassida Handy Plus Linear

Cassida Handy Plus Linear

94,90 - 114,80 €
2 859 - 3 458 Sk
Cassida Handy Plus

Cassida Handy Plus

61,80 - 106,40 €
1 862 - 3 205 Sk
Cassida Handy Plus Chief

Cassida Handy Plus Chief

100,41 - 110,60 €
3 025 - 3 332 Sk
Cassida Handy Metropolis

Cassida Handy Metropolis

66,34 - 79,18 €
1 999 - 2 385 Sk
Nájdených viac ako 1000 záznamov (zobrazujem 181 až 200)
Cena vrátane DPH
Moto prilba Cassida Handy Metropolis čierna/biela/žltá fluo/šedá M (57-58)

Moto prilba Cassida Handy Metropolis čierna/biela/žltá fluo/šedá M (57-58)

Prilba Cassida Handy Metropolis je všestranná otvorená prilba, ktorá ponúka štyri prilby v jednej. V rámci dostupného príslušenstva totiž môžete kombinovať dlhé a krátke plexi, krátky šilt a krytky mechanizmov plexi. Nízky profil škrupiny typu Demi Jet poskytuje pohodlné uloženie do batožinových pri...

Obchod overený zákazníkmi

17629 recenzií

69,90 €
2 106 Sk

inSPORTline.sk

Moto prilba Cassida Handy Plus Linear XXL (61)

Moto prilba Cassida Handy Plus Linear XXL (61)

Prilba Cassida Handy Plus je všestranná otvorená prilba s integrovanou slnečnou clonou, s ktorou získate hneď štyri prilby v jednej. V rámci dostupného príslušenstva totiž môžete kombinovať dlhé a krátke plexi, krátky šilt a krytky mechanizmov plexi. Nízky profil škrupiny typu Demi Jet poskytuje poh...

Obchod overený zákazníkmi

17629 recenzií

94,90 €
2 859 Sk

inSPORTline.sk

Prilba CASSIDA HANDY PLUS Linear Matná červená-čierna Veľkosť: XL (60 cm)

Prilba CASSIDA HANDY PLUS Linear Matná červená-čierna Veľkosť: XL (60 cm)

Prilba CASSIDA HANDY PLUS Prilba CASSIDA HANDY PLUS je všestranná otvorená prilba ktorá ponúka 4 verzie v jednej. Prilba má nízky profil DEMI JET a tým poskytuje pohodlné uloženie prilby do batožinových priestorov skútrov.. VLASTNOSTI: - Materiál Polykarbonát - Všestranné prevedenie prilby – BEZ...

Obchod overený zákazníkmi

576 recenzií

105,00 €
3 163 Sk

ERES RACING

Cassida Handy Metropolis Safety Veľkosť: XS

Cassida Handy Metropolis Safety Veľkosť: XS

Prilba je vyrobená z polykarbonátu. Dlhé číre plexisklo. EPS polysterén v oblasti lícnic s prípravou pre slúchadlá komunikátorov. Plne odnímateľná vnútorná výstelka. Reflexné šedé plochy zvyšujúce viditeľnosť, súčasťou balenia sú aj reflexné samolepky. Zapínanie pomocou mikropracky. Homologizácia EC...

Obchod overený zákazníkmi

2318 recenzií

76,90 €
2 317 Sk

MotoZem

Prilba CASSIDA HANDY PLUS Linear Žltá fluo-čierna Veľkosť: M (57-58 cm)

Prilba CASSIDA HANDY PLUS Linear Žltá fluo-čierna Veľkosť: M (57-58 cm)

Prilba CASSIDA HANDY PLUS Prilba CASSIDA HANDY PLUS je všestranná otvorená prilba ktorá ponúka 4 verzie v jednej. Prilba má nízky profil DEMI JET a tým poskytuje pohodlné uloženie prilby do batožinových priestorov skútrov.. VLASTNOSTI: - Materiál Polykarbonát - Všestranné prevedenie prilby – BEZ...

Obchod overený zákazníkmi

576 recenzií

105,00 €
3 163 Sk

ERES RACING

Cassida Handy Plus Chief Veľkosť: S

Cassida Handy Plus Chief Veľkosť: S

Otvorená helma na motocykel Cassida Handy Plus ponúka skvelé možnosti úpravy. Kombinovať je možné dlhé a krátke plexi, krátky šilt a vďaka záslepkám môžete upraviť model čisto bez šiltu a plexi.Kľúčové vlastnosti a špecifikácie: Prevedenie - otvorená prilba na motorku. Materiál - polykarbonát. Vnút...

Obchod overený zákazníkmi

2318 recenzií

106,90 €
3 220 Sk

MotoZem

Cassida Handy Plus Chief Veľkosť: XL

Cassida Handy Plus Chief Veľkosť: XL

Otvorená helma na motocykel Cassida Handy Plus ponúka skvelé možnosti úpravy. Kombinovať je možné dlhé a krátke plexi, krátky šilt a vďaka záslepkám môžete upraviť model čisto bez šiltu a plexi.Kľúčové vlastnosti a špecifikácie: Prevedenie - otvorená prilba na motorku. Materiál - polykarbonát. Vnút...

Obchod overený zákazníkmi

2318 recenzií

106,90 €
3 220 Sk

MotoZem

Cassida Handy Plus Veľkosť: S

Cassida Handy Plus Veľkosť: S

Prilba je vyrobená z polykarbonátu. Dlhé číre plexisklo, súčasťou sú kovové nadstavce na prerobenie na prilbu bez plexiskla. EPS polysterén v oblasti lícnic s prípravou pre slúchadlá komunikátorov. Slnečná clona. Plne odnímateľná vnútorná výstelka. Reflexné prvky na vonkajšej strane lícnic, súčasťou...

Obchod overený zákazníkmi

2318 recenzií

92,70 €
2 793 Sk

MotoZem

Moto prilba Cassida Handy Plus biela/čierna S (55-56)

Moto prilba Cassida Handy Plus biela/čierna S (55-56)

Prilba Cassida Handy Plus s integrovanou slnečnou clonou je všestranná otvorená prilba, ktorá ponúka štyri prilby v jednej. V rámci dostupného príslušenstva totiž môžete kombinovať dlhé a krátke plexi, krátky šilt a krytky mechanizmov plexi. Nízky profil škrupiny typu Demi Jet poskytuje pohodlné ulo...

Obchod overený zákazníkmi

17629 recenzií

94,90 €
2 859 Sk

inSPORTline.sk

Moto prilba Cassida Handy Plus Linear M (57-58)

Moto prilba Cassida Handy Plus Linear M (57-58)

Prilba Cassida Handy Plus je všestranná otvorená prilba s integrovanou slnečnou clonou, s ktorou získate hneď štyri prilby v jednej. V rámci dostupného príslušenstva totiž môžete kombinovať dlhé a krátke plexi, krátky šilt a krytky mechanizmov plexi. Nízky profil škrupiny typu Demi Jet poskytuje poh...

Obchod overený zákazníkmi

17629 recenzií

94,90 €
2 859 Sk

inSPORTline.sk

Cassida Handy Metropolis Safety Veľkosť: M

Cassida Handy Metropolis Safety Veľkosť: M

Prilba je vyrobená z polykarbonátu. Dlhé číre plexisklo. EPS polysterén v oblasti lícnic s prípravou pre slúchadlá komunikátorov. Plne odnímateľná vnútorná výstelka. Reflexné šedé plochy zvyšujúce viditeľnosť, súčasťou balenia sú aj reflexné samolepky. Zapínanie pomocou mikropracky. Homologizácia EC...

Obchod overený zákazníkmi

2318 recenzií

76,90 €
2 317 Sk

MotoZem

Prilba CASSIDA HANDY PLUS Chief Matná čierna Veľkosť: XL (60 cm)

Prilba CASSIDA HANDY PLUS Chief Matná čierna Veľkosť: XL (60 cm)

Prilba CASSIDA HANDY PLUS Prilba CASSIDA HANDY PLUS je všestranná otvorená prilba ktorá ponúka 4 verzie v jednej. Prilba má nízky profil DEMI JET a tým poskytuje pohodlné uloženie prilby do batožinových priestorov skútrov. Prevedenie HANDY PLUS CHIEF má v balení krátky šilt, zrkadlovú a čiernu sln...

Obchod overený zákazníkmi

576 recenzií

105,00 €
3 163 Sk

ERES RACING

Cassida Handy Veľkosť: S

Cassida Handy Veľkosť: S

Prilba je vyrobená z polykarbonátu. Dlhé číre plexisklo. EPS polysterén v oblasti lícnic s prípravou pre slúchadlá komunikátorov. Plne odnímateľná vnútorná výstelka. Reflexné prvky na vonkajšej strane lícnic, súčasťou balenia sú aj reflexné samolepky. Zapínanie pomocou mikropracky. Homologizácia ECE...

Obchod overený zákazníkmi

2318 recenzií

68,90 €
2 076 Sk

MotoZem

Moto prilba Cassida Handy Plus biela/čierna XL (60)

Moto prilba Cassida Handy Plus biela/čierna XL (60)

Prilba Cassida Handy Plus s integrovanou slnečnou clonou je všestranná otvorená prilba, ktorá ponúka štyri prilby v jednej. V rámci dostupného príslušenstva totiž môžete kombinovať dlhé a krátke plexi, krátky šilt a krytky mechanizmov plexi. Nízky profil škrupiny typu Demi Jet poskytuje pohodlné ulo...

Obchod overený zákazníkmi

17629 recenzií

94,90 €
2 859 Sk

inSPORTline.sk

Cassida Handy Metropolis Veľkosť: M

Cassida Handy Metropolis Veľkosť: M

Prilba je vyrobená z polykarbonátu.Dlhé číre plexi,.EPS polysteren v oblasti tváre s prípravou pre slúchadlá komunikátora.Plne odnímateľná vnútorná výstelka.Reflexné prvky na zvýšenie viditeľnosti, súčasťou sú aj reflexné nálepky.Zapínanie pomocou mikrospony.Schválenie ECE 22.06.Hmotnosť: 1150 g (+/...

Obchod overený zákazníkmi

2318 recenzií

76,90 €
2 317 Sk

MotoZem

Cassida Handy Metropolis Veľkosť: L

Cassida Handy Metropolis Veľkosť: L

Prilba je vyrobená z polykarbonátu.Dlhé číre plexi,.EPS polysteren v oblasti tváre s prípravou pre slúchadlá komunikátora.Plne odnímateľná vnútorná výstelka.Reflexné prvky na zvýšenie viditeľnosti, súčasťou sú aj reflexné nálepky.Zapínanie pomocou mikrospony.Schválenie ECE 22.06.Hmotnosť: 1150 g (+/...

Obchod overený zákazníkmi

2318 recenzií

76,90 €
2 317 Sk

MotoZem

Prilba CASSIDA HANDY PLUS Matná čierna-šedá Veľkosť: XS (53-54 cm)

Prilba CASSIDA HANDY PLUS Matná čierna-šedá Veľkosť: XS (53-54 cm)

Prilba CASSIDA HANDY PLUS Prilba CASSIDA HANDY PLUS je všestranná otvorená prilba ktorá ponúka 4 verzie v jednej. Prilba má nízky profil DEMI JET a tým poskytuje pohodlné uloženie prilby do batožinových priestorov skútrov.. VLASTNOSTI: - Materiál Polykarbonát - Všestranné prevedenie prilby – BEZ...

Obchod overený zákazníkmi

576 recenzií

99,00 €
2 982 Sk

ERES RACING

Cassida Handy Veľkosť: XL

Cassida Handy Veľkosť: XL

Prilba je vyrobená z polykarbonátu. Dlhé číre plexisklo. EPS polysterén v oblasti lícnic s prípravou pre slúchadlá komunikátorov. Plne odnímateľná vnútorná výstelka. Reflexné prvky na vonkajšej strane lícnic, súčasťou balenia sú aj reflexné samolepky. Zapínanie pomocou mikropracky. Homologizácia ECE...

Obchod overený zákazníkmi

2318 recenzií

68,90 €
2 076 Sk

MotoZem

Moto prilba Cassida Handy Metropolis čierna/tyrkysová/gradient L (59)

Moto prilba Cassida Handy Metropolis čierna/tyrkysová/gradient L (59)

Prilba Cassida Handy Metropolis je všestranná otvorená prilba, ktorá ponúka štyri prilby v jednej. V rámci dostupného príslušenstva totiž môžete kombinovať dlhé a krátke plexi, krátky šilt a krytky mechanizmov plexi. Nízky profil škrupiny typu Demi Jet poskytuje pohodlné uloženie do batožinových pri...

Obchod overený zákazníkmi

17629 recenzií

69,90 €
2 106 Sk

inSPORTline.sk

Cassida Handy Veľkosť: XS

Cassida Handy Veľkosť: XS

Prilba je vyrobená z polykarbonátu. Dlhé číre plexisklo. EPS polysterén v oblasti lícnic s prípravou pre slúchadlá komunikátorov. Plne odnímateľná vnútorná výstelka. Reflexné prvky na vonkajšej strane lícnic, súčasťou balenia sú aj reflexné samolepky. Zapínanie pomocou mikropracky. Homologizácia ECE...

Obchod overený zákazníkmi

2318 recenzií

68,90 €
2 076 Sk

MotoZem

« Předchozí 18 9 10 11 1250 Další »

Nájdených viac ako 1000 výsledkov

Služby pre obchody | Wapová verzia | Srovnanicen.cz | Nastavenie súhlasu | Kontaktné údaje

Copyright 2000 - 2026 Heureka Group a.s.