Chieftec 85W - CDP-085ITX - neoriginálny
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 3 záznamov (zobrazujem 1 až 3)
Cena vrátane DPH
Výkon Vstup striedavého prúdu: 100-240 V / 1,5A Frekvencia: 50-60 Hz Výstup DC: +12V / 7,5A Výstupný výkon: 85W Nízka spotreba energie: ?0.5W Účinnosť: 87% Rozsah dodávky: 85W AC-DC adaptér, DC-DC transformátor, káble k základnej doske, zásuvka napájacieho konektora Rozmery (DxŠxV): 133 mm x 58 mm x...
Obchod overený zákazníkmi
796 recenzií
1 175 Sk
TuNakúpim.sk
CHIEFTEC CDP-085ITX, 85W DC/DC board a AC/DC napájací adaptér Charakteristika produktuVýkon: 85W Vstup striedavého prúdu: 100-240 V / 1,5A Frekvencia: 50-60 Hz Výstup DC: +12V / 7,5A Spotreba a účinnosťNízka spotreba energie: ?0.5W Účinnosť: 87% DodávkaRozsah dodávky: 85W AC-DC adaptér, DC-DC transf...
Obchod overený zákazníkmi
13218 recenzií
1 210 Sk
TonerPartner
Typ príslušenstva:Sieťové adaptéry (220V)