Dahua LPH65-ST420
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Dahua LPH65-ST420
Dahua LPH65-ST420
31 632 - 83 238 Sk
Nájdených 3 záznamov (zobrazujem 1 až 3)
Cena vrátane DPH
Dahua LPH65-ST420
Dahua LPH65-ST420
Obchod overený zákazníkmi
738 recenzií
83 238 Sk
sk.ab-com.cz
Dahua DHI-LPH65-ST420-L
Dahua DHI-LPH65-ST420-L
Dahua DHI-LPH65-ST420-L (DHI-LPH65-ST420-L) =Technické specifikace= Operační systém: Android 11 CPU: Čtyřjádrový A55, 1,9 GHz GPU: ARM Mali-G52 MP2 (2EE) RAM: 8 GB (volitelně 4 GB) ROM: 64 GB (volitelně 32 GB) Velikosti panelu: 65", 75", 86" Rozlišení: 3840 × 2160 (4K) Jas: 400 cd/m2 Kontrast: VA: ...