Eurocase DY-1000-12 12V 230V 1000W
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 22 záznamov (zobrazujem 21 až 22)
Cena vrátane DPH
EUROCASE měnič napětí DY-1000-12, AC/DC 12V/230V, 1000W
http://partis.cz/index.php?gid=2856 Měnič napětí konvertuje vstupní stejnosměrné napětí DC 12V (nebo DC 24V dle modelu) na výstupní střídavé napětí AC 230V / 50Hz. Lze jej použít pro napájení nejrůznějších elektrických spotřebičů určených pro síťové napájení. Např. nabíječky pro mobilní telefony ne...
Obchod overený zákazníkmi
16 recenzií
2 061 Sk
jirno.cz
http://partis.cz/index.php?gid=2856 Menič napätia prevádza vstupné jednosmerné napätie DC 12V (alebo DC 24V v závislosti od modelu) na AC výstupné napätie 230V / 50Hz. Môže byť použitý na napájanie rôznych elektrických spotrebičov určených na napájanie zo siete. Napr. nabíjačky pre mobilné telefóny ...