Eurocase DY-8109-12 12V 230V 500W
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 12 záznamov (zobrazujem 1 až 12)
Cena vrátane DPH
menič napätia, AC/DC 12V/220V, 500W, USB, univerzálna zásuvka, MT-M500
Obchod overený zákazníkmi
1963 recenzií
1 080 Sk
T.S.BOHEMIA a.s.
Eurocase REM500, AC/DC 12V/230V, 500W, USB DY-8109-12
Specifications Input voltage: 12V DC (terminals for cables) Rated power: 500W Peak power: 1000W USB output: yes Output voltage waveform: modified sine Input voltage range: 10 - 15V Output voltage: 230V AC/50Hz Converter weight: 1kg Converter dimensions: 115x60x210mm Package weight: 1.1 kg Package di...
Obchod overený zákazníkmi
4068 recenzií
955 Sk
Extreme Computers
EUROCASE menič napätia REM500, AC/DC 12V/230V, 500W, USB (MT-M500) (DY-8109-12)
SpecificationsInput voltage: 12V DC (terminals for cables)Rated power: 500WPeak power: 1000WUSB output: yesOutput voltage waveform: modified sineInput voltage range: 10 - 15VOutput voltage: 230V AC/50HzConver...
766 recenzií
955 Sk
zdomu.sk
Menič napätia do auta DY-8109-12, DC/AC 12V/230V, 500W, USB
Eurocase AC/DC 12V/230V/ 500 W Měnič napětí je vybaven univerzální zásuvkou a USB portem. Ideální řešení pro napájení nejrůznějších elektrických spotřebičů určených pro síťové napájení. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Vstupní napětí: 12 V DC Jmenovitý výkon: 500 W Výstupní napětí: 230 V AC / 50 Hz / unive...
995 Sk
HENRY - ITSK
EUROCASE měnič napětí DY-8109-12, AC/DC 12V/230V, 500W, USB
http://partis.cz/index.php?gid=2860 Měnič napětí konvertuje vstupní stejnosměrné napětí DC 12V (nebo DC 24V dle modelu) na výstupní střídavé napětí AC 230V / 50Hz. Lze jej použít pro napájení nejrůznějších elektrických spotřebičů určených pro síťové napájení. Např. nabíječky pro mobilní telefony ne...
1 256 Sk
Tekra.sk
EUROCASE měnič napětí DY-8109-12, AC/DC 12V/230V, 500W, USB Eurocase
Specifications Input voltage: 12V DC (terminals for cables) Rated power: 500W Peak power: 1000W USB output: yes Output voltage waveform: modified sine Input voltage range: 10 - 15V Output voltage: 230V AC/50Hz Converter weight: 1kg Converter dimensions: 115x60x210mm Package weight: 1.1 kg ...
875 Sk
Smart Computer
892 Sk
EDIS
Eurocase AC/DC 12V/230V/500 W; Menič napätia je vybavený univerzálnou zásuvkou a USB portom.
vrabciak.sk
Menič napätia DY-8109-12 prevádza vstupné jednosmerné napätie z 12V DC na výstupné striedavé napätie 230V / 50Hz . Ten sa môže použiť na napájanie rôznych elektrických zaradení ako sú napr. nabíjačky pre mobilné telefóny, notebooky, počítače, televízory, osvetlenie atď. Menič napätia je chránený pro...
907 Sk
FOCUS-computer
http://partis.cz/index.php?gid=2860 Menič napätia prevádza vstupné jednosmerné napätie DC 12V (alebo DC 24V v závislosti od modelu) na AC výstupné napätie 230V / 50Hz. Môže byť použitý na napájanie rôznych elektrických spotrebičov určených na napájanie zo siete. Napr. nabíjačky pre mobilné telefóny ...
hponline.sk
80 recenzií
ABCOM Košice s.r.o. - online predajňa
EUROCASE měnič napětí DY-8109-12, AC/DC 12V/230V, 500W, USB DY-8109-12
http://partis.cz/index.php?gid=2860 Měnič napětí konvertuje vstupní stejnosměrné napětí DC 12V (nebo DC 24V dle modelu) na výstupní střídavé napětí AC 230V / 50Hz. Lze jej použít pro napájení nejrůznějších elektrických spotřebičů