Exide 12N12A-4A-1
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Exide 12N12A-4A-1
Exide 12N12A-4A-1
931 - 1 738 Sk
Exide EB12A-A
Exide EB12A-A
994 - 1 515 Sk
Nájdených 29 záznamov (zobrazujem 1 až 20)
Cena vrátane DPH
żtartovacia batéria EXIDE 12N12A-4A-1
Obchod overený zákazníkmi
1073 recenzií
naburalsom.sk
Obchod overený zákazníkmi
1339 recenzií
COMCO
703 recenzií
Hamuj.sk
Exide 12N12A-4A-1 12V 12Ah 115A
12V 12Ah 115A 134/80/160mm Ľ+ - Štandardný výkon - Iba vertikálna inštalácia, vekom nahor - S možnosťou úniku elektrolytu (emisie výparov kyseliny)
754 recenzií
Akumania
Pegas diely
761 recenzií
MLPARTS.cz
Referenčné čísla: 12N12A-4A-1, 4520
Autolekaren
Motobatéria Exide 12N12A-4A-1 Conventional 12V 12Ah 165A B00
43 recenzií
988 Sk
MotoPartner
Exide Bike Conventional 12V 12Ah 115A 12N12A-4A-1
Exide Bike Conventional 12V 12Ah 115A 12N12A-4A-1 sú určené pre základné modely a staršie vozidlá so základnými potrebami napájania. Sú tiež ideálne pre malé kosačky a záhradnú techniku.   VLASTNOSTI Štandardný výkon. Inštalácia len vo zvislej polohe vekom hore. S možnosťou ún...
Filtreaoleje.sk
Exide Conventional 12V 12Ah 115A 12N12A-4A-1
6 recenzií
AutodielyPRO.sk
Motobatéria EXIDE BIKE Conventional 12Ah, 12V, YB12A-A, 12N12A-4A-1
Hmotnosť 4kg kapacita Ah/20hod pri 27°C 12 napätie (V) 12 štartovací prúd (A) EN 165 dĺžka (mm) 134 šírka (mm) 80 výška (mm) 160 záruka 24 mesiacov typ údržbový pólovanie Plochý pól 7,0 mm s dírou 6 mm stav za sucha nabitá, antisulfační úprava polarita 1 odvod plynov vľavo odber osobný...
594 recenzií
ioleje.sk
Exide motobatéria 12N12A-4A-1
Exide motobatéria 12N12A-4A-1
MAJO AUTO autodiely
Motobateria EXIDE BIKE Conventional 12N12A-4A-1 (12V, 12Ah, 110A)
motoolej.eu
Exide Bike Conventional 12V 12Ah 113A 12N12A-4A-1
983 recenzií
Autovega.sk
Motobatéria EXIDE BIKE Conventional 12Ah, 12V, EB12A-A / 12N12A-4A-1
Battery Import
EXIDE motobatéria 12 V, 12 Ah, 115 A, 12N12A-4A-1
269 recenzií
KAROSARSKEDIELY
Motobatéria Exide Bike Conventional 12V, 12Ah, 12N12A-4A-1
Číslo výrobku: 12N12A-4A-1 Zjednodušené číslo výrobku: 12N12A4A1 OEM čísla (originálne čísla automobilky): olovená moto batéria zaplavená tekutým elektrolytom, dodávaná naliata a nabitá, kapacita: 12Ah, napätie: 12V, štartovací prúd: 115A, rozmiestnenie pólov: 1, odvádzanie plynov: vľavo, typ pól...
15 recenzií
955 Sk
Autodiely-pema.sk
Štartovacia batéria EXIDE Conventional 12N12A-4A-1
Olejcentrum