Exide 12Y16A-3A
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Exide 12Y16A-3A
Exide 12Y16A-3A
1 446 - 2 178 Sk
Nájdených 29 záznamov (zobrazujem 1 až 20)
Cena vrátane DPH
Štartovacia batéria EXIDE 12Y16A-3A
Obchod overený zákazníkmi
1339 recenzií
1 716 Sk
COMCO
Obchod overený zákazníkmi
761 recenzií
MLPARTS.cz
Referenčné čísla: 12Y16A-3A, 4997, 51814
1453 recenzií
Autolekaren
naburalsom.sk
703 recenzií
Hamuj.sk
Pegas diely
Exide 12Y16A-3A
Exide 12Y16A-3A
Battery Import
Exide 12Y16A-3A 12V 20Ah
Exide 12Y16A-3A 12V 20Ah
naburalsom.sk
Exide 12V 20Ah 210A 12Y16A-3A, 12Y16A-3A
12V 20Ah 210A 185/80,5/170mm P+
NajlacnejsiaBateria.sk
Exide Bike Conventional 12V 20Ah 210A 12Y16A-3A
Napätie [V] 12 V Batéria-kapacita (Ah) 20 Ah Výška [mm] 170 mm Šírka [mm] 80,5 mm Dĺžka [mm] 185 mm Testovací prúd za studena EN [A] 210 A Radenie pólov 0 Prevedenie lišty podvozku B0
983 recenzií
Autovega.sk
Exide motobatéria 12Y16A-3A
Exide motobatéria 12Y16A-3A
MAJO AUTO autodiely
Motobatéria Exide bike 12Y16A-3A, 12V 20Ah
DĹŽKA: 185 mm ŠÍRKA: 81 mm VÝŠKA: 170 mm HMOTNOSŤ: 5,9 kg NAPÄTIE: 12 V KAPACITA: 20 Ah ŠTARTOVACÍ PRÚD: 210 A ZAPOJENIE: 0 TYP PÓLOV: 3 KÓD PRODUKTU: 12Y16A-3A SKLADOM: ANO
www.motorovyolej.sk
motoolej.eu
EXIDE motobatéria 12V , 20AH , 210A , 12Y16A-3A
269 recenzií
KAROSARSKEDIELY
Exide Conventional 12V 20Ah 210A 12Y16A-3A
6 recenzií
AutodielyPRO.sk
Exide 12V 20Ah 210A 12Y16A-3A
Exide 12V 20Ah 210A 12Y16A-3A
12V 20Ah 210A 185/80,5/170mm P+ - Štandardný výkon - Iba vertikálna inštalácia, vekom nahor - S možnosťou úniku elektrolytu (emisie výparov kyseliny)
754 recenzií
Akumania
Exide Bike Conventional 12V 20Ah 210A 12Y16A-3A sú určené pre základné modely a staršie vozidlá so základnými potrebami napájania. Sú tiež ideálne pre malé kosačky a záhradnú techniku.   VLASTNOSTI Štandardný výkon. Inštalácia len vo zvislej polohe vekom hore. S možnosťou únik...
Filtreaoleje.sk
EXIDE motobatéria 12V ,20AH , 210A , 12Y16A-3A EXIDE EXIDE12Y16A-3A
LACNE-VYFUKY.SK