Exide AGM12-12F
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 27 záznamov (zobrazujem 1 až 20)
Cena vrátane DPH
Akumulátor Exide AGM12-12F 12V 12Ah 150A, AGM12-12F |
żtartovacia batéria EXIDE AGM12-12FReferenčné čísla: 4924, AGM12-12F |
Exide AGM12-12FNapätie [V] 12 V Batéria-kapacita (Ah) 12 Ah Výška [mm] 100 mm Šírka [mm] 100 mm Dĺžka [mm] 150 mm Testovací prúd za studena EN [A] 150 A Radenie pólov 3 Prevedenie lišty podvozku B0 Batéria AGM-Batéria |
żtartovacia batéria EXIDE AGM12-12F |
EXIDE Akumulátor Exide AGM12-12F 12V 12Ah 150A- Veľmi vysoký výkon + odolnosť voči hlbokému vybitiu - Možnosť inštalácie v rôznych polohách - Hermeticky uzatvorená |
EXIDE motobatéria AGM ,12 V, 12 Ah, 150 A, AGM12-12F |
Exide Bike AGM Ready 12V 12Ah 150A AGM12-12FExide Bike AGM Ready 12V 12Ah 150A AGM12-12F sa riadi heslom "namontuj a zabudni", zabezpečí vám maximálny výkon ako ste si vždy priali. Žiadne počiatočné napĺňanie elektrolytom ani požadované dopĺňanie vody! Batéria je utesnená, odolná voči vyliatiu a vysokým vibráciám, ideá... |
EXIDE motobatéria AGM ,12 V, 12 Ah, 150 A, AGM12-12FČíslo výrobku: AGM12-12F Zjednodušené číslo výrobku: AGM1212F OEM čísla (originálne čísla automobilky): |
EXIDE motobatéria AGM , 12V, 11,2 Ah, 205 A, AGM12-11 EXIDE EXIDEAGM12-12F |
Motobatéria EXIDE BIKE AGM Ready AGM12-12F, 12V, 12Ah, 150AMotobatérie Exide BIKE AGM Ready, sú batérie, ktoré vynikajú veľmi vysokým výkonom a maximálnou odolnosťou voči vibráciám a hlbokému vybitiu. Vďaka uzavretiu už v továrni je možné ich použiť v akejkoľvek polohe. • silná, robustná a odolná konštrukcia • maximálna odolnosť proti otrasom a vibráciám ... |
Motobatéria Exide Bike AGM Ready 12V, 12Ah, AGM12-12FČíslo výrobku: AGM12-12F Zjednodušené číslo výrobku: AGM1212F OEM čísla (originálne čísla automobilky): bezúdržbová, technológia AGM, už priamo od výrobcu sprevádzkovaná (factory sealed), kapacita: 12Ah, napätie: 12V, štartovací prúd: 150A, rozmiestnenie pólov: 4, odvádzanie plynov: VRLA, rozmery... |
AKUMULATOR EXIDE BIKE 12V 12AH/150AČíslo výrobku: AGM12-12F Zjednodušené číslo výrobku: AGM1212F OEM čísla (originálne čísla automobilky): |
Exide motobatéria Exide AGM12-12F 150AhExide motobatéria Exide AGM12-12F |
EXIDE BIKE AGM12-12F 12V 12Ah 150AVýkony: Napätie: 12V Kapacita: 12AhŠtartovací prúd: 150A Maximálne roz ... |