Exide E60-N30L-A
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Exide E60-N30L-A
Exide E60-N30L-A
2 561 - 3 609 Sk
Exide E60-N30L-B
Exide E60-N30L-B
2 199 - 3 650 Sk
Nájdených 31 záznamov (zobrazujem 21 až 31)
Cena vrátane DPH
żtartovacia batéria EXIDE E60-N30L-B
20 recenzií
Autodiely26
EXIDE BIKE Conventional E60-N30L-B 12V 30Ah 300A
  Výkony: Napätie: 12V Kapacita: 30AhŠtartovací prúd: 300A   Maximálne roz ...
32 recenzií
KAMICO.sk
EXIDE startovací baterie E60-N30L-B
AUTODIELYBB
EXIDE Startovacia bateria E60-N30L-A
15 recenzií
Autodiely Protech
EXIDE startovací baterie E60-N30L-A
AUTODIELYBB
Exide Bike E60-N30L-A, 12V 30Ah
Motobatéria Exide Bike E60-N30L-A, 12V 30Ah 300A, E60-N30L-A
Autobatérie24.sk
Batéria-kpacita (Ah) 30 Výżka [mm] 168 żírka [mm] 128 Dĺżka [mm] 185 Testovací prúd za studena EN [A] 240 Radenie pólov 1 Prevedenie liżty podvozku B0 Napätie [V] 12 nenaplnený Testovací prúd za studena EN [A] 300 Radenie pólov 0
Obchod overený zákazníkmi
2663 recenzií
motoolej.eu
Exide Bike E60-N30L-B, 12V 30Ah
Motobatéria Exide Bike E60-N30L-B, 12V 30Ah 300A, E60-N30L-B
Autobatérie24.sk
żtartovacia batéria EXIDE E60-N30L-A
20 recenzií
Autodiely26
EXIDE BIKE Conventional E60-N30L-A 12V 30Ah 300A
  Výkony: Napätie: 12V Kapacita: 30AhŠtartovací prúd: 3000A   Maximálne ro ...