FIAMM FTX4L-12B
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
FIAMM FTX4L-12B
FIAMM FTX4L-12B
521 - 627 Sk
Nájdených 6 záznamov (zobrazujem 1 až 6)
Cena vrátane DPH
Fiamm FTX4L-12B 12V 3Ah 50A, FTX4L-12B
12V 3Ah 50A 113/70/85mm P+
1129 recenzií
618 Sk
NajlacnejsiaBateria.sk
FIAMM FTX4L-12B 12V 3Ah 50A
FIAMM FTX4L-12B 12V 3Ah 50A
12V 3Ah 50A113/70/85mm P+- gélová, hermeticky uzavretá...
Obchod overený zákazníkmi
333 recenzií
521 Sk
Najlacnejsieautobaterie.eu
Fiamm FTX4L-12B 12V 3Ah 50A
Fiamm FTX4L-12B 12V 3Ah 50A
12V 3Ah 50A 113/70/85mm P+ - gélová, hermeticky uzavretá   Batéria je z výroby plne nabitá a naplnená kyselinou a pripravená na okamžité použitie v motocykli. Výhodou batérie AMG Ready je, že sa môže používať v inej ako zvislej polohe.
Obchod overený zákazníkmi
754 recenzií
621 Sk
Akumania
FIAMM motobatéria AGM Storm 12V, 3Ah, 50A, FTX4L-12B
267 recenzií
627 Sk
KAROSARSKEDIELY
FIAMM BATERIE FTX4L-12B 3AH 50A
Značka - Fiamm. Typ baterie - Olověná. Baterie určená pro - Motocykly, zahradní techniku. Napětí - 12 V. Kapacita baterie - 3 Ah. Startovací proud - 50 A. Polarita - +/-. Délka - 11,3 cm. Šířka - 7 cm. Výška - 8,5 cm. Hmotnost - 1,4 kg. Povinná záruka - 24 měsíců.
4277 recenzií
539 Sk
MADER
Motobatéria Fiamm Motorenergy AGM 12V, 3.6Ah, FTX4L-BS
Nové označení FTX4L-12B bezúdržbová, technológia AGM, kapacita: 3.6Ah, napätie: 12V, štartovací prúd: 40A, usporiadanie pólov: 0, typ pólu: M04, rozmery: 113x70x85 !! Dodávame už sprevádzkovanú. Služba aktivácie batérie je už zahrnutá v cene produktu. MOTOBATÉRIE NIE JE MOŽNÉ DODAŤ SUCHÚ (s elektro...