FIAMM FTX9A-12B
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 5 záznamov (zobrazujem 1 až 5)
Cena vrátane DPH
FIAMM Fiamm FTX9A-12B 12V 9Ah 100A12V 9Ah 100A 135/75/139mm Ľ+ - gélová, hermeticky uzavretá YT9A-BS, YTX9A-BS, YB9-B |
Fiamm FTX9A-12B 12V 9Ah 100A12V 9Ah 100A135/75/139mm Ľ+- gélová, hermeticky uzavretá... |
Fiamm FTX9A-12B 12V 9Ah 100A, FTX9A-12B12V 9Ah 100A 135/75/139mm Ľ+ |
BATERIE FTX9A-12B 9AH 100AZnačka - Fiamm. Typ baterie - AGM. Baterie určená pro - motocykly, zahradní techniku. Napětí - 12 V. Kapacita baterie - 9 Ah. Startovací proud - 100 A. Polarita - - +. Délka - 13,5 cm. Šířka - 7,5 cm. Výška - 13,9 cm. Hmotnost - 3,08 kg. Záruka - 24 měsíců. |
FIAMM motobatéria AGM ready 12V, 9Ah, 100A, FTX9A-12BNapätie [V] 12Batéria-kpacita (Ah) 9Testovací prúd za studena EN [A] 100Dĺžka [mm] 135Šírka [mm] 75Výška [mm] 139Radenie pólov "3" - Ľavé (kontakty na kratšej strane)Batéria AGM-Batériašpecifikácia bikeHmotnosť [kg] 3.1INFORMÁCIE O PRODUKTE FIAMM AGM ready - 12 V, 9 Ah, 135x70x139 mm Batéria je z vý... |