FIAMM FTZ12S-BS
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 21 záznamov (zobrazujem 1 až 20)
Cena vrátane DPH
FIAMM FTZ12S-BS 12V 11Ah 190A, FTZ12S-BS12V 11Ah 190A 150/87/110mm Ľ+ |
FIAMM FIAMM FTZ12S-BS 12V 11Ah 190A12V 11Ah 190A 150/87/110mm Ľ+ |
FIAMM FTZ12S-BS 12V 11Ah 190A12V 11Ah 190A150/87/110mm Ľ+... |
Motobatéria Fiamm Motorenergy AGM 12V, 11Ah, FTZ12S-BSbezúdržbová, technológia AGM, kapacita: 11Ah, napätie: 12V, štartovací prúd: 150A, rozmiestnenie pólov: 1, typ pólu: M12, rozmery: 150x87x110 !! Dodávame už sprevádzkovanú. Služba aktivácie batérie je už zahrnutá v cene produktu. MOTOBATÉRIE NIE JE MOŽNÉ DODAŤ SUCHÚ (s elektrolytom baleným zvlášť) ... |
FIAMM motobatéria Storm AGM 12V, 11Ah, 190A, FTZ12S-BS FIAMM FIAMMFTZ12S-BS |
Fiamm (Itálie) Motobatéria Fiamm FTZ12S-BS - Honda CBR 1100 XX Blackbird, 1100ccm - 01-07Motobatéria Fiamm FTZ12S-BS. ELEKTROLYT (kyselina) SÚČASŤOU BALENIA. Typ: AGM (gelový) bezúdržbový, Napätie: 12V, Kapacita: 11 Ah, Rozmery (d x š x v): 150x87x110 mm |
Fiamm (Itálie) Motobatéria Fiamm FTZ12S-BS, 12V, 11AhMotobatéria Fiamm FTZ12S-BS. ELEKTROLYT (kyselina) SÚČASŤOU BALENIA. Typ: AGM (gelový) bezúdržbový, Napätie12V, Kapacita: 11 Ah, Rozmery (d x š x v): 150x87x110 mm |
Fiamm (Itálie) Motobatéria Fiamm FTZ12S-BS - Honda NSS Jazz, 250ccm - 00>06Motobatéria Fiamm FTZ12S-BS. ELEKTROLYT (kyselina) SÚČASŤOU BALENIA. Typ: AGM (gelový) bezúdržbový, Napätie: 12V, Kapacita: 11 Ah, Rozmery (d x š x v): 150x87x110 mm |
Fiamm (Itálie) Motobatéria Fiamm FTZ12S-BS - Honda VFR800 / ABS, 800ccm - 02>Motobatéria Fiamm FTZ12S-BS. ELEKTROLYT (kyselina) SÚČASŤOU BALENIA. Typ: AGM (gelový) bezúdržbový, Napätie: 12V, Kapacita: 11 Ah, Rozmery (d x š x v): 150x87x110 mm |
Fiamm (Itálie) Motobatéria Fiamm FTZ12S-BS - Honda XL 650 V Transalp, 650ccm - 00>05Motobatéria Fiamm FTZ12S-BS. ELEKTROLYT (kyselina) SÚČASŤOU BALENIA. Typ: AGM (gelový) bezúdržbový, Napätie: 12V, Kapacita: 11 Ah, Rozmery (d x š x v): 150x87x110 mm |
Fiamm (Itálie) Motobatéria Fiamm FTZ12S-BS - Honda VT750CA, 750ccm - 04>05Motobatéria Fiamm FTZ12S-BS. ELEKTROLYT (kyselina) SÚČASŤOU BALENIA. Typ: AGM (gelový) bezúdržbový, Napätie: 12V, Kapacita: 11 Ah, Rozmery (d x š x v): 150x87x110 mm |
Fiamm (Itálie) Motobatéria Fiamm FTZ12S-BS - Honda NSS Forza 250 X, 250ccm - 05>05Motobatéria Fiamm FTZ12S-BS. ELEKTROLYT (kyselina) SÚČASŤOU BALENIA. Typ: AGM (gelový) bezúdržbový, Napätie: 12V, Kapacita: 11 Ah, Rozmery (d x š x v): 150x87x110 mm |
Fiamm (Itálie) Motobatéria Fiamm FTZ12S-BS - Honda RVT1000R (RC51), 1000ccm - 00>05Motobatéria Fiamm FTZ12S-BS. ELEKTROLYT (kyselina) SÚČASŤOU BALENIA. Typ: AGM (gelový) bezúdržbový, Napätie: 12V, Kapacita: 11 Ah, Rozmery (d x š x v): 150x87x110 mm |
FIAMM MotoEnergy Storm AGM FTZ12S-BSAGM - sucho nabitá s kyselinou v balení SAP kód 7904487 Napätie : 12V Kapacita: 11Ah, EN 150A Usporiadanie článkov: 1 Póly: M12 , Ľ+ Rozmery: D 150mm, Š87mm, V110mm ... |
Fiamm (Itálie) Motobatéria Fiamm FTZ12S-BS - Honda FES250V Foresight, 250ccm - 01>05Motobatéria Fiamm FTZ12S-BS. ELEKTROLYT (kyselina) SÚČASŤOU BALENIA. Typ: AGM (gelový) bezúdržbový, Napätie: 12V, Kapacita: 11 Ah, Rozmery (d x š x v): 150x87x110 mm |
Fiamm (Itálie) Motobatéria Fiamm FTZ12S-BS - Honda Silver Wing 400, 400ccm - 06>Motobatéria Fiamm FTZ12S-BS. ELEKTROLYT (kyselina) SÚČASŤOU BALENIA. Typ: AGM (gelový) bezúdržbový, Napätie: 12V, Kapacita: 11 Ah, Rozmery (d x š x v): 150x87x110 mm |
Fiamm (Itálie) Motobatéria Fiamm FTZ12S-BS - Honda SH 300 / i, 300ccm - 07>Motobatéria Fiamm FTZ12S-BS. ELEKTROLYT (kyselina) SÚČASŤOU BALENIA. Typ: AGM (gelový) bezúdržbový, Napätie: 12V, Kapacita: 11 Ah, Rozmery (d x š x v): 150x87x110 mm |
Fiamm (Itálie) Motobatéria Fiamm FTZ12S-BS - Honda VT750C, 750ccm - 04>05Motobatéria Fiamm FTZ12S-BS. ELEKTROLYT (kyselina) SÚČASŤOU BALENIA. Typ: AGM (gelový) bezúdržbový, Napätie: 12V, Kapacita: 11 Ah, Rozmery (d x š x v): 150x87x110 mm |
Fiamm (Itálie) Motobatéria Fiamm FTZ12S-BS - Honda VTR SP-II, 1000ccm - 02>05Motobatéria Fiamm FTZ12S-BS. ELEKTROLYT (kyselina) SÚČASŤOU BALENIA. Typ: AGM (gelový) bezúdržbový, Napätie: 12V, Kapacita: 11 Ah, Rozmery (d x š x v): 150x87x110 mm |
Fiamm (Itálie) Motobatéria Fiamm FTZ12S-BS - Honda VTR1000F SuperHawk, 1000ccm - 01>Motobatéria Fiamm FTZ12S-BS. ELEKTROLYT (kyselina) SÚČASŤOU BALENIA. Typ: AGM (gelový) bezúdržbový, Napätie: 12V, Kapacita: 11 Ah, Rozmery (d x š x v): 150x87x110 mm |