FIAMM FTZ14S-12B
Našli sme na Heureka.sk
FIAMM FTZ14S-12B
FIAMM FTZ14S-12B
1 515 - 1 717 Sk
Nájdených 9 záznamov (zobrazujem 1 až 9)
Cena vrátane DPH
FIAMM FIAMM FTZ14S-12B 12V 11,2Ah 150A
12V 11,2Ah 190A 150/87/110mm Ľ+ YTZ14S-BS, YTZ14S
Obchod overený zákazníkmi
754 recenzií
1 717 Sk
Akumania
FIAMM FTZ14S-12B 12V 11,2Ah 210A
12V 11,2Ah 210A150/87/110mm Ľ+- géloví, hermeticky uzavretá...
Obchod overený zákazníkmi
333 recenzií
Najlacnejsieautobaterie.eu
FIAMM FTZ14S-12B 12V 11,2Ah 150A, FTZ14S-12B
12V 11,2Ah 190A 150/87/110mm Ľ+
1129 recenzií
NajlacnejsiaBateria.sk
FIAMM motobateria AGM 12V, 11,2Ah, 150A, FTZ14S-12B
267 recenzií
KAROSARSKEDIELY
2491 recenzií
MAJO AUTO autodiely
FIAMM motobatéria AGM 12V, 11,2Ah, 150A, FTZ14S-12B FIAMM FIAMMFTZ14S-12B
LACNE-VYFUKY.SK
Motobatéria Fiamm MotorEnergy AGM 12V, 11.2Ah, FTZ14S-12B
bezúdržbová, technológia AGM, sprevádzkovaná priamo výrobcom (factory sealed), kapacita: 11,2Ah, napätie: 12V, štartovací prúd: 150A, umiestnenie pólov: 1, rozmery: 150x87x110 mm Fiamm Motorenergy AGM Popis: Motobatérie sú dodávané už sprevádzkované výrobcom - tento typ je od výroby uzavretý. Batér...
15 recenzií
Autodiely-pema.sk
FIAMM MotoEnergy Storm AGM FTZ14S-12B
Autopartner
Hermeticky uzavretá - nabitá SAP kód 7904472 Kapacita v A/h: 11.2Ah Napätie: 12V Typ: Bezúdržbový akumulátor Štartovací prud: 150A Rozmer v mm.: 150 x 87 x 110   ...